مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

یک ابزار کمکی ویژه برنامه نویسان


مجله اینترنتی راه ما: اگر شما برنامه نویس باشید به احتمال زیاد در مورد ویرایشگر متن پرقدرت Vim زیاد شنیده‎اید، با این وجود این ویرایشگر به پیچیده بودن معروف است.

منتشر شده در تاریخ 1396/06/26 - 5 ماه پیش
هر چند کار با این ویرایشگر و تسلط به آن زمان زیادی از شما می‎گیرد، اما برای رفع این مشکل نیز راه حلی وجود دارد. Vim Keyboard Cover نام محصولی است که طراحی شده تا سختی‎های یادگیری و کار با Vim را برای شما ساده‎تر کند.
همان گونه که از نام این محصول پیدا است، Vim Keyboard Cover یک کاور صفحه کلید سیلیکونی است که روی کیبورد مک بوک شما قرار می‎گیرد. چیزی که Vim Keyboard Cover را از سایر کاورهای سیلیکونی صفحه کلید متمایز می‎کند وجود متن‎های راهنمایی روی آن است که به شما می‎گوید هر دکمه چه کاری در ویرایشگر Vim انجام می‎دهد.
به محض این که Vim Keyboard Cover را روی صفحه کلید خود قرار می‎دهید، برای کار با جزئیات Vim تنها کافی است به صفحه کلید خود نگاه کنید. با وجودی که برای یادگیری جنبه‎های پیچیده این ویرایشگر باید به راهنما و آموزش‎های آن‎لاین سر بزنید، اما برای گشت و گذار در این ویرایشگر و استفاده از کلیدهای میانبر آن دیگر دچار سردرگمی‎ نخواهید شد.
علاوه بر کمک به کار راحت‎تر با Vim، این کاور از صفحه کلید شما در برابر مایعات و گرد و غبار نیز محافظت می‎کند.
Vim Keyboard Cover در حال حاضر برای MacBook Air, the MacBook Pro Retina و MacBook Pro with Touchbar موجود است. هر چند صرف هزینه اضافه برای خرید این کاور صفحه کلید ممکن است در ظاهر توجیه پذیر نباشد، اما همین که سردرگمی‎ استفاده از Vim را برای شما کم کند ارزش صرف این هزینه را دارد...
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است