مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

هویت جوانان را از دست داده‌ایم


مجله اینترنتی راه ما: معاون ساماندهی امور جوانان وزارت ورزش و جوانان با بیان اینکه تمامی مشکلات ما به نبود هویت در جوانان برمی گردد، گفت: فکر می کنم مشکل اصلی ما این است که هویت جوانان را از دست داده ایم.

منتشر شده در تاریخ 1396/06/26 - 5 ماه پیش
مجله اینترنتی راه ما اجتماعی: محمدمهدی تندگویان در مراسم معارفه خود به عنوان معاون ساماندهی امور جوانان با تشکر از اعتماد وزیر ورزش Sport و جوانان افزود: صراحت سلطانی فر در شورای شهر همیشه به ما کمک می‌کرد. در دوره‌ای که در میراث فرهنگی کارمند ایشان بودم مدیریتشان باعث دلگرمی بود. این‌ها دلایلی بود که پذیرفتم در این حوزه هرکاری میتوانم انجام بدهم. امیدوارم شأن جوانان کشور به جایگاه اصلی خودش برگردد. به خاطر عملکرد بد بعضی مسئولان، حوزه جوانان به داخل وزارت ورزش آمد که امیدوارم سریع‌تر به ساختار اصلی خودش برگردد.
وی ادامه داد: امیدوارم در کنار سلطانی فر دوره درخشانی را پیش ببریم و حوزه جوانان را برگردانیم به جایگاهی که در شان جوانان ایران هست. حوزه ورزش بسیار مرتبط با حوزه جوانان است. می‌شود با حوزه ورزش یک هم افزایی خوبی داشت. فکر می‌کنم مشکل اصلی ما این است که هویت جوانان را از دست داده ایم. تمامی مشکلات ما به نبود هویت در جوانان برمی گردد که باید پیگیری کنیم.
معاون وزیر ورزش و جوانان تاکید کرد: در حوزه جوانان سر فصلی مثل مجلس جوانان داریم که حتما پیگیری می‌کنم. سمن‌ها شکل بسیار مناسبی در زمان رستمی پیدا کرد و امروز وقت بهره برداری از این سمن‌ها است. امیدوارم بتوانیم بهره برداری مناسبی از سمن‌ها بکنیم. باید برویم به سمتی که مثل اول انقلاب، کشور را در اختیار جوانان قرار دهیم. ما به جوانان فرصت ندادیم برای همین تجربه کمی دارند ما باید به جوانان فرصت بدهیم تا تحربه لازم را کسب کنند.
تندگویان افزود: در موضوع بین الملل حوزه جوانان کم کاری شده که حتما این موضوعات بین المللی رو پیگیری میکنم. باید موضوع برگشت جوانان نخبه به کشور را پیگیری کنیم. موضوع دیگر بحث مدرک گرایی است که پیگیری می‌کنم. الان متاسفانه جوانان مدرک دارند، ولی تجربه ندارند باید به سمتی برویم که جوانان متخصص پرورش بدهیم.
وی گفت: اولویت اول این وزارت خانه حوزه جوانان است و باید حوزه جوانان را جدی بگیریم تا حوزه ورزش هم جدی گرفته شود. از سلطانی فر میخواهم در چابک سازی و استفاده از جوانان در وزارت خانه کمک کند. از مجلس و شورای شهر هم میخواهم که در حوزه جوانان کمک کنند. بزرگترین ماموریت بنده ساماندهی بین نهاد‌هایی است که برای جوانان کار می‌کنند...
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است