مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

ارزش سهام در وال‌ استریت رکورد زد


مجله اینترنتی راه ما: در معاملات جمعه شب ارزش سهام وال‌استریت به بالاترین میزان خود رسید و با افزایش سهام ارتباطات رادیویی و بازگشت سهام تکنولوژی پس از ۲ روز افت قیمت، اس‌اندپی ۵۰۰ از مرز ۲۵۰۰ امتیاز هم عبور کرد.

منتشر شده در تاریخ 1396/06/26 - 5 ماه پیش
مجله اینترنتی راه ما اقتصادی: در معاملات جمعه شب ارزش سهام وال‌استریت به بالاترین میزان خود رسید و با افزایش سهام ارتباطات رادیویی و بازگشت سهام تکنولوژی پس از ۲ روز افت قیمت، اس‌اندپی ۵۰۰ از مرز ۲۵۰۰ امتیاز هم عبور کرد.
عبور شاخص اس‌اند پی ۵۰۰ از مرز ۲۵۰۰ امتیاز تنها پس ۴ ماه پس از آن صورت گرفت که این شاخص از مرز ۲۴۰۰ عبور کرده بود و سود سال ۲۰۱۷ را به نزدیک ۱۲ درصد رساند.
فیل بلنکاتو، سرپرست شرکت مدیریت سرمایه لادنبرگ تالمن، می‌گوید: وقتی بازارها به رشد خود ادامه می‌دهند، مردم نگران می‌شوند که نکند از این روند جا بمانند. آنها فکر می‌کنند که شاید لازم است سرانجام آنها هم خود را درون این روند قرار دهند. در این شرایط رفتار سرمایه‌گذاران خرد از همیشه مهم‌تر است.
بخش فناوری اطلاعات شاخص اس‌اند پی ۵۰۰، ۰.۳۰ درصد رشد داشت که با رشد شرکت‌های تولید ریزتراشه به رهبری انویدیا و اولین رشد اپل پس از معرفی روز سه‌شنبه آیفون جدید، تقویت شد.
..
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است