مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

دلایل طول عمر آیت الله جنتی از زبان فرزندش


علی جنتی در گفتگو با روزنامه شرق راجع به دلایل طول عمر آیت الله جنتی و بی اطلاعی از قبر برادرش صحبت کرده که بخشی از این گفتگو را در ادامه می خوانید.

منتشر شده در تاریخ 1396/06/26 - 5 ماه پیش
سرویس سیاسی فردا: علی جنتی در گفتگو با روزنامه شرق راجع به دلایل طول عمر آیت الله جنتی و بی اطلاعی از قبر برادرش صحبت کرده که بخشی از این گفتگو را در ادامه می خوانید: دلیل طول عمر پدر شاید این باشد که ایشان خیلی حفظ‌الصحه را رعایت می‌کنند. از جمله در غذاخوردن و در استفاده از دارو ملاحظه دارند. ایشان کمتر از داروهای شیمیایی استفاده می‌کنند علی‌رغم کبر سن، ایشان معمولا صبح و عصر پیاده‌روی می‌کنند. هفته‌ای یک بار، اگر شنا هم نکنند در استخر راه می‌روند.
 پدرم هیچ‌وقت از اعدام برادرم ابراز ناراحتی نکردند ولی حتما از نظر عاطفی ناراحت هستند که چرا فرزندشان به این سرنوشت دچار شد. البته مادرم خیلی متأثر بود. تا آخر عمر هم همواره ناراحت بود، ولی پدرم چیزی ابراز نمی‌کرد. اصلا نمی‌دانم قبر برادرم کجا هست. اگر جست‌وجو می‌کردم، می‌توانستم پیدا کنم. اما انگیزه‌ای برای این‌کار نداشتم.
سرویس سیاسی فردا: علی جنتی در گفتگو با روزنامه شرق راجع به دلایل طول عمر آیت الله جنتی و بی اطلاعی از قبر برادرش صحبت کرده که بخشی از این گفتگو را در ادامه می خوانید:
دلیل طول عمر پدر شاید این باشد که ایشان خیلی حفظ‌الصحه را رعایت می‌کنند. از جمله در غذاخوردن و در استفاده از دارو ملاحظه دارند. ایشان کمتر از داروهای شیمیایی استفاده می‌کنند
پدرم هیچ‌وقت از اعدام برادرم ابراز ناراحتی نکردند ولی حتما از نظر عاطفی ناراحت هستند که چرا فرزندشان به این سرنوشت دچار شد. البته مادرم خیلی متأثر بود. تا آخر عمر هم همواره ناراحت بود، ولی پدرم چیزی ابراز نمی‌کرد.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است