مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

اصلاح‌ ساختار شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان


عضو شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان از تشکیل کمیته‌ای برای بررسی نواقص و معایب شورای سیاست‌گذاری و نحوه گزینش افراد حقیقی و احزاب سیاسی خبر داد.

منتشر شده در تاریخ 1396/06/26 - 5 ماه پیش
خبرگزاری تسنیم: عضو شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان از تشکیل کمیته‌ای برای بررسی نواقص و معایب شورای سیاست‌گذاری و نحوه گزینش افراد حقیقی و احزاب سیاسی خبر داد.  عضو شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان از تشکیل کمیته‌ای برای بررسی نواقص و معایب شورای سیاست‌گذاری و نحوه گزینش افراد حقیقی و احزاب سیاسی خبر داد.  
اسماعیل گرامی مقدم عضو شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه احزاب ، درباره آخرین فعالیت‌های شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان اظهار داشت: کمیته‌ای تشکیل شده که در حال بررسی نواقص و معایب شورای سیاست‌گذاری است. احتمالاً گزینش افراد حقیقی و احزاب سیاسی قدری تغییر می‌کند و نواقصی که دارد ترمیم می‌شود.
وی افزود: شورای سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان با عملکرد نسبتاً موفقی که داشته، با سازوکارهای جدیدی که اتخاذ می‌شود ضمن رفع نواقص، با پویایی بیشتر به فعالیت خودش ادامه خواهد داد.
گرامی مقدم درباره زمان پایان کار این کمیته گفت: تا دو سه هفته آینده آنها پیشنهادات خود را به شورا ارائه می‌دهند و پس از بررسی شورا، اصلاحاتی انجام می‌گیرد و به تصویب می‌رسد.
عضو شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح طلبان درباره تغییر در ترکیب اعضای این شورا، اظهار داشت: احتمال دارد نحوه انتخاب اشخاص حقیقی تغییر کند که البته نظر نهایی را باید شورای عالی تصمیم‌گیری کند.
به گزارش تسنیم، شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان متشکل از نمایندگان احزاب اصلاح‌طلب و برخی شخصیت‌های حقیقی تشکیل شده و ریاست آن را محمدرضا عارف رئیس فراکسیون امید مجلس بر عهده دارد.
خبرگزاری تسنیم: عضو شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان از تشکیل کمیته‌ای برای بررسی نواقص و معایب شورای سیاست‌گذاری و نحوه گزینش افراد حقیقی و احزاب سیاسی خبر داد.
عضو شورای عالی سیاست‌گذاری اصلاح‌طلبان از تشکیل کمیته‌ای برای بررسی نواقص و معایب شورای سیاست‌گذاری و نحوه گزینش افراد حقیقی و احزاب سیاسی خبر داد.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است