مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

اشرف زن شوهرداری که در ارتباط کثیف با 2 مرد ناپدید شد + عکس


مجله اینترنتی راه ما: دو دوست که متهم هستند یک زن را کشته و جنازه اش را سر به نیست کرده اند دیروز در حالی پای میز محاکمه ایستادند که خود را بی گناه خواند.

منتشر شده در تاریخ 1396/06/26 - 4 ماه پیش
به گزارش گروه جنایی مجله اینترنتی راه ما، اواخر تابستان سال 88 یک دختر 22ساله به نام مهناز با پلیس Police بومهن تماس گرفت و از ناپدید شدن مادر 49 ساله اش به نام اشرف خبر داد. وی گفت: من و چهار خواهر و برادر دیگرم بعد از فوت پدرمان با مادرمان زندگی می کنیم. مادرم دیروز از خانه بیرون رفت و دیگر بازنگشت .گوشی موبایل او هم خاموش است و حالا می ترسیم بلایی سرش آمده باشد. به دنبال شکایت این دختر تحقیقات پلیسی اغاز شد.
مهناز در ادامه بازجویی ها گفت: مادرم با یک مرد 37ساله به نام ابراهیم در ارتباط است. آخرین بار هم به دیدن ابراهیم رفته بود که ناپدید شد.گمان می کنم ابراهیم مادرم را کشته باشد. با اطلاعاتی که این دختر به پلیس داد ابراهیم بازداشت شد اما خودش را بی گناه خواند. وی ادعا کرد از سرنوشت اشرف بی اطلاع است اما در بازجویی های بعدی حرف های تازه ای شد.
وی گفت: مدتی بود با اشرف در ارتباط بودم. آخرین بار دوستم رضا را هم به خانه دعوت کردم تا با اشرف آشنا شود.بعد از خوردن شام اشرف سر یخچال رفت .اما یکباره حالش بد شد و بیهش روی زمین افتاد. همان موقع رضا خانه را ترک کرد.ساعت حدود دو نیمه شب بود که رضا با یک دستگاه نیسان برگشت و پیکر نیمه جام اشرف را سوار نیسان کرد و با خودش برد. من دیگر خبری از اشرف نداشتم تا اینکه بازداشت شدم.
رضا نیز بازداشت شد اما خودش را بی اطلاع از این ماجرا نشان داد در حالی که 8 سال از این ماجرا گذشته و گره کور ناپدید شدن زن میانسال باز نشده بود ابراهیم و رضا دیروز در شعبه دوم دادگاه کیفری یک استان تهران پای میز محاکمه ایستادند. در این جلسه که مادر و برادر اشرف حضور داشتند گفتند پدر اشرف به تازگی فوت شده و هنوز برگه انحصار وراثت را دریافت نکرده اند. اما آنها برای ابراهیم به اتهام قتل Murder و برای رضا به اتهام پنهان کردن جنازه اشد مجازات خواستند.
سپس دختر کوچک اشرف به نام مهناز روبه روی قضات دادگاه ایستاد و گفت: قبل از ناپدید شدن مادرم قصد داشتم از همسرم جدا شوم. به همین خاطر برای گرفتن وکیل پول نیاز داشتم که از مادرم کمک خواستم. اما او مرا به خانه ابراهیم برد. وقتی به آنجا رفتم و متوجه رابطه پنهانی او با مادرم شدم .از گرفتن پول صرف نظر کردم و به خانه برگشتم. اما من شک ندارم که ابراهیم مادرم را کشته و جنازه اش را سر به نیست کرده است.
سپس ابراهیم در جایگاه ویژه ایستاد وی گفت: باور کنید من از سرنوشت اشرف بی خبرم. وقتی او بیهوش شد رضا او را با خودش برد.چون پدرم گورکن بود رضا از من خواست تا درباره اشرف به کسی حرفی نزنم. رضا می گفت اگر کسی به این ماجرا پی ببرد من اولین مظنون به حساب می آیم. به همین خاطر سکوت کردم.
رضا که با قرار وثیقه آزاد است وقتی روبه روی قضات ایستاد نیز منکر معاونت در اخفای جسد شد و گفت: ابراهیم یک روز مرا به خانه اش دعوت کرد. اما وقتی به انجا رفتم با یک پسر غریبه روبه رو شدم. ابراهیم از من خواست تا چند دقیقه ای در دستشویی خانه پنهان بمانم تا بعد از رفتم پسر غریبه مرا با اشرف آشنا کند. من هم از این برخورد ابراهیم ناراحت شدم و آنجا را ترک کردم. من نمی دانم چه بلایی سر اشرف آمده است.
در پایان این جلسه هیات قضایی وارد شور شد و ادامه جلسه را برای دعوت از اولیای دم جدید که خواهر و برادرهای اشرف هستند به روزهای آینده موکول کرد. برادر اشرف هنگام ترک دادگاه گفت به خواهر زاده اش مظنون است و از دادگاه خواست تا تحقیقات از وی تکمیل شود. ..
اخبار اختصاصی سایت مجله اینترنتی راه ما را از دست ندهید:
پای مربی سابق پرسپولیس قطع شد! +عکس
ماجرای عروسکی عجیب که برای خانواده آتنا اصلانی ارسال شد/این عروسک دهانی برای فریاد ندارد + عکس
جزئیات اعتراف کبوترباز شیطان صفت به قتل ابوالفضل ۱۱ ساله + فیلم و عکس
پدر شوهرم دنبال من است می خواهم از او شکایت کنم!
با پسرم تنها بودیم که شوهرم به خانه آمد و با چاقو به جان ما افتاد
سوختن دختر نوجوان تهرانی در روزتولد به خاطر ترکیدن بادکنک گازدار! + عکس
من عمه ابوالفضل بودم و برای پسر مظلومم مادری کردم / او می خواست خواننده شود! + عکس
کارتن‌ خوابی دختر جری لوئیس بازیگر معروف ثروتمند + عکس
قتل هولناک جوان ایرانی توسط زن وشوهر چندش آور کانادایی! + فیلم و عکس
نقشه وحشیانه جوان تبهکار برای بعد از خودن شام در خانه دوست صمیمی + عکس
فیلم لحظه زیر گرفتن زن جوان توسط دزد ماشین اش + فیلم
ماجرای سرقت از خوابگاه پسرانه علوم‌پزشکی اهواز
ازدواج سری یک مرد با دختر یکی از فامیل / ترحم کردم تا اینکه!
اولین تصویر از قاتل ابوالفضل / آتنا، بنیتا و حالا پسر 11 ساله تهرانی + عکس
ربودن دختر 13 ساله در مقابل چشمان پدر و مادر در جاده کجور
ماجرای تکان دهنده مردی که دخترش را در خانه دفن کرد! + تصویر 14+
پژو چپ کرد و آخرین سکانس زندگی نوجوان 16 ساله رقم خورد / در گلپایگان رخ داد
اهدای اعضای خانم پزشک جوان، به 3 بیمار حیات دوباره بخشید
پرنده عجیب الخلقه ای که در طوفان ایرما در آسمان دیده شد! + فیلم و عکس
وداع دلخراش با ابوالفضل 11 ساله در بهشت زهرای تهران / او همانند آتنا مظلومانه کشته شد + فیلم و عکس
ادعای عجیب قاتل ابوالفضل 11 ساله در مورد بلایی شیطانی که در پارک رازی سرش آمده بود!
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است