مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

ساعتی از جنس صخره‌های ماه +عکس


شرکت ساعت سازی سوئیسی " آنالوگ " که از حامیان و طرفداران اکوفشن (دوست دارمحیط زیست و مد پایدار) و نیز تولیدکننده ساعت هایی از جنس چوب های بازیافتی است در اقدامی شگفت انگیز تصمیم به طراحی و تولید ساعتی از جنس صخره های کره ماه گرفت.

منتشر شده در تاریخ 1396/06/26 - 5 ماه پیش
جام جم آنلاین: شرکت ساعت سازی سوئیسی " آنالوگ " که از حامیان و طرفداران اکوفشن (دوست دارمحیط زیست و مد پایدار) و نیز تولیدکننده ساعت هایی از جنس چوب های بازیافتی است در اقدامی شگفت انگیز تصمیم به طراحی و تولید ساعتی از جنس صخره های کره ماه گرفت.  این شرکت مد لوکس با همکاری "آژانس فضایی فدرال روسیه " و با استفاده از صخره های استخراج شده کاوشگر روسی لونا در سال 1974 از سطح ماه ، ساعتی منحصر به فرد را با سنگ هایی از جنس الیوین بازالت و به قدمت 4.5 میلیارد سال پیش با نام " لونار"به بازار مد جهان معرفی کرده است.
این ساعت ها که از مواد اولیه غیرمتعارف و خاص تشکیل شده و قطعه ای از تاریخ و یادگار باستانی از مبدا جهان ما است، در تعداد بسیار محدود و با شناسنامه های منحصر به فرد طراحی و تولید شده است.
مشخصات ساعت لونار :
قاب دایره ای به قطر 4 سانتی متر از جنس صخره های کره ماه
بند چرم مشکی ایتالیایی با عرض 2 سانتی متر
آخرین سیستم خود کوک سوئیسی
استفاده ازکریستال و یاقوت کبود در بخش قطعات و سخت افزار
عقربه هایی از جنس نقره استرلینگ
قیمت : 27500 دلار
جام جم آنلاین: شرکت ساعت سازی سوئیسی " آنالوگ " که از حامیان و طرفداران اکوفشن (دوست دارمحیط زیست و مد پایدار) و نیز تولیدکننده ساعت هایی از جنس چوب های بازیافتی است در اقدامی شگفت انگیز تصمیم به طراحی و تولید ساعتی از جنس صخره های کره ماه گرفت.
این شرکت مد لوکس با همکاری "آژانس فضایی فدرال روسیه " و با استفاده از صخره های استخراج شده کاوشگر روسی لونا در سال 1974 از سطح ماه ، ساعتی منحصر به فرد را با سنگ هایی از جنس الیوین بازالت و به قدمت 4.5 میلیارد سال پیش با نام " لونار"به بازار مد جهان معرفی کرده است.
این ساعت ها که از مواد اولیه غیرمتعارف و خاص تشکیل شده و قطعه ای از تاریخ و یادگار باستانی از مبدا جهان ما است، در تعداد بسیار محدود و با شناسنامه های منحصر به فرد طراحی و تولید شده است.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است