مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

حمله پلنگ به جوان روستایی در گرگان


یک قلاده پلنگ صبح امروز به جوان روستایی در شهرستان گرگان حمله کرده که این فرد از ناحیه سر و صورت به شدت مجروح و به بیمارستان منتقل شده است.

منتشر شده در تاریخ 1396/06/26 - 4 ماه پیش
خبرگزاری فارس: صبح امروز یک قلاده پلنگ به یکی از اهالی روستای جعفرآباد گرگان حمله کرده و وی را از ناحیه صورت و دست به شدت مجروح کرده است.
فرد مجروح‌شده که جواد نام دارد، در گفت‌وگو با خبرگزاری فارس در گرگان اظهار کرد: صبح امروز در حال رفتن به سمت زمین کشاورزی بودم که ناگهان پلنگی کمتر از چند ثانیه به سمتم حمله کرد.
وی ادامه داد: این پلنگ ابتدا صورت و سر من را مجروح کرد و با دستان و دندانش مرا گرفته و رها نمی‌کرد و من تلاش می‌کردم با دستانم به گلوی این پلنگ فشار وارد کنم شاید مرا رها کند که پس از رها کردن سر من، دستان من را به شدت مجروح کرد.
این جوان روستایی اهل روستای جعفرآباد گرگان گفت: بعد از چند لحظه که این پلنگ من را رها کرد از محل فرار کردم و دیگر چیزی متوجه نشدم که ناگهان متوجه شدم که در بیمارستان قرار دارم.
وی با بیان اینکه این پلنگ بسیار درشت بوده و حداقل یک متر قد و جثه داشت، گفت: متاسفانه پلنگ یکی از سگ‌هایم را هم دریده و او را از پای درآورده بود.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است