مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

نتایج تیم پارس جنوبی اتفاقی نیست


فوتبالیست گلستانی تیم پارس جنوبی جم ضمن بیان اینکه انتظارات از این تیم بالا رفته است در مورد پیروزی مقابل استقلال گفت: استقلال برای کسب یک امتیاز به جم آمده بود.

منتشر شده در تاریخ 1396/06/26 - 5 ماه پیش
خبرگزاری مهر: احسان تأییدی، بازیکن پارس جنوبی درباره بازی شب گذشته مقابل استقلال تهران که با برتری دو بر صفر تیم میزبان به پایان رسید اظهار کرد: بازی دشواری بود زیرا ما در خانه بازی می کردیم و مدیران باشگاه، کادر فنی و تماشاگران انتظار داشتند که در این بازی به پیروزی برسیم.
تأییدی افزود: بازیکنان استقلال به علت اولتیماتوم هیئت مدیره به سرمربی، با ترس و استرس در مقابل ما ظاهر شدند و با شیوه دفاعی بازی می کردند. به نظر من آنها برای کسب یک امتیاز به جم آمده بودند.
وی با تاکید بر اینکه استقلال به دنبال مساوی بود، گفت: از نوع چیدمان و بازیکنان جوان تیم استقلال می شد فهمید که آنها به دنبال دفاع از جلو بودند و پس از دریافت گل مجبور به حمله شدند.
وی خاطرنشان کرد: در این بازی فرصت های گلزنی بسیاری داشتیم که اگر قدر آنها را می دانستیم و بازیکنان ما از خودگذشتگی بیشتری داشتند ممکن بود بردی پرگل دست پیدا کنیم.
بازیکن شماره ۲۰ تیم پارس جنوبی جم که به عنوان بازیکن تعویضی به زمین آمده بود درباره عملکرد خود بیان کرد: در مورد عملکرد من بهتر است دیگران نظر بدهند اما امروز (شنبه) آقای تارتار در صحبتی که با من داشت از بازی من ابراز رضایت کرد.
تأییدی با اشاره به عملکرد غافلگیرکننده و صدرنشینی تیم پارس جنوبی در لیگ برتر گفت: خیلی ها می گفتند نتایجی که گرفته ایم اتفاقی یا جرقه بوده و عیار واقعی تیم در بازی مقابل استقلال مشخص می شود که خداراشکر نشان دادیم جایگاه مان در جدول رده بندی بی دلیل نیست و لیاقت حضور در صدر جدول را داریم.
وی در مورد بازی هفته هفتم تیمش در زمین سایپا اظهار کرد: سایپا در زمین خود تیم مقتدری است و قطعاً برای پیروزی به میدان می آید اما ما نیز برای هر بازی برنامه خاصی داریم و نشان داده ایم که حتی در بازی های خارج از خانه شایستگی کسب سه امتیاز را داشته ایم.
تیم پارس جنوبی جم بوشهر با کسب ۱۶ امتیاز از ۶ بازی نخست، موقتاً در رتبه نخست لیگ هفدهم قرار دارد. این تیم عصر جمعه میهمان تیم سایپا خواهد بود.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است