مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

شکست یک نیمه ای بارسا با گل قاتل رئال


نیمه اول دیدار تیم های ختافه و بارسلونا با گل شیباساکی، ستاره ژاپنی ختافه به سود این تیم تمام شد.

منتشر شده در تاریخ 1396/06/25 - 5 ماه پیش
ورزش سه: بارسلونا که با سه برد متوالی در لالیگا و پیروزی 3-0 بر یوونتوس در لیگ قهرمانان به زمین ختافه آمده بود، در نیمه اول غافلگیر شد و با گل استثنایی شیباساکی شکست خورده به رختکن رفت.ستاره ژاپنی توپ برگشتی مدافع بارسا را با یک ضربه سرضرب تماشایی از 20 متری به طاق دروازه بارسا چسباند تا نوار کلین شیت های تراشتگن هم پاره شود.شیباساکی سال گذشته در فینال جام جهانی باشگاه ها با پیراهن کاشیما انتلرز موفق شده بود دو گل هم به رئال بزند و کهکشانی ها را تا مرز شکست نیز پیش برد اما رونالدو با هت تریک خود ناجی رئال شد و در نهایت جام به کهکشانی ها رسید.(برد 2-4 رئال).
ورزش سه: بارسلونا که با سه برد متوالی در لالیگا و پیروزی 3-0 بر یوونتوس در لیگ قهرمانان به زمین ختافه آمده بود، در نیمه اول غافلگیر شد و با گل استثنایی شیباساکی شکست خورده به رختکن رفت.
ستاره ژاپنی توپ برگشتی مدافع بارسا را با یک ضربه سرضرب تماشایی از 20 متری به طاق دروازه بارسا چسباند تا نوار کلین شیت های تراشتگن هم پاره شود.
شیباساکی سال گذشته در فینال جام جهانی باشگاه ها با پیراهن کاشیما انتلرز موفق شده بود دو گل هم به رئال بزند و کهکشانی ها را تا مرز شکست نیز پیش برد اما رونالدو با هت تریک خود ناجی رئال شد و در نهایت جام به کهکشانی ها رسید.(برد 2-4 رئال).
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است