مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

زلاتان: نسخه آپدیت شده من در راه است!


زلاتان، ستاره سوئدی یونایتدها در مورد بازگشت به میادین صحبت کرد.

منتشر شده در تاریخ 1396/06/25 - 5 ماه پیش
ورزش سه: زلاتان، ستاره سوئدی یونایتدها در مورد بازگشت به میادین صحبت کرد.
با تمدید قرارداد دوباره این ستاره گلزن، حالا هواداران منتظر بازگشت زلاتان به ترکیب هستند.
زلاتان گفت: "احساس خوبی دارم. من هر روز از زمانی که عمل زانو داشتم تمرین می کردم و هیچ تعطیلاتی برای من وجود ندارد. بازگشت به یونایتد یک چالش جدید است؛ اما من به لحاظ ذهنی قوی هستم و زمانی که روی یک هدف تمرکز می کنم هیچ چیزی نمی تواند من را متوقف کند.
من از هر چیزی که از سر راهم قرار گیرد می گذرم و برای رسیدن به هدفم همه موانع را می شکنم. وقتی دوباره برای بازی کردن در میدان حاضر شوم، بهتر از قبل خواهم بود.
قرار است زلاتان قبلی به میدان بازگردد زیرا حالا نسخه بهتری از زلاتان قدیمی در راه است پس تصور کنید چه اتفاقی قرار است رخ بدهد.
اگر من بخواهم به طور خاص درباره آسیب دیدگی صحبت کنم باید بگویم من هرگز درد را احساس نکرده ام، تنها چیزی که حس شد، یک احساس عجیب در راه رفتن و فعالیت من بود که نشان از وجود مشکلی در زانو من است.
اما حالا  قوی تر شده و شرایط خوبی دارم. می خواهم امروز فوتبال بازی کنم اما می دانم کار درستی نیست. باید صبور باشم زیرا زمانی که بازگشتم نمی خواهم بهانه ای مبنی بر مصدومیت قبلی داشته باشم و بر تصویر من می خواهم همان حس خوبی که قبل از آنکه این اتفاق رخ داد را دوباره داشته باشم و منتظر آن لحظه هستم."
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است