مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

موسوی: بی‌صبرانه منتظر مسابقه با فرانسه هستم


بازیکن تیم ملی والیبال ایران گفت: بی صبرانه منتظر بازی فردا با فرانسه هستم و امیدوارم این دیدار برای ایران فوق العاده و همراه با برد باشد تا نخستین مدال جهانی را کسب کنیم.

منتشر شده در تاریخ 1396/06/25 - 5 ماه پیش
خبرگزاری فارس: به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، سید محمد موسوی، بازیکن تیم ملی پس از پیروزی ایران برابر ژاپن در چهارمین روز جام قهرمانان بزرگ جهان افزود: بازی با ژاپن همیشه در این کشور سخت است. تیم ژاپن بازیکنان سخت کوشی دارد که تا آخرین لحظات مسابقه برای پیروزی تلاش می کنند.
وی با بیان اینکه فشار زیادی روی تیم ایران در این مسابقه بود، گفت: ست نخست را نیز به حریف واگذار کردیم و کار برایمان مشکل تر شد اما برای کسب مدال باید ژاپن را شکست می دادیم. خوشبختانه با استفاده از تجربه گذشته به بازی برگشتیم و به پیروزی رسیدیم تا هنوز شانس کسب مدال جهانی داشته باشیم.
مدافع میانی تیم ملی والیبال با بیان اینکه تیم ایران حتی به کسب مدال نقره و نایب قهرمانی این رقابت ها امیدوار است، گفت: باید فردا مقابل فرانسه فاتح میدان باشیم تا نخستین مدال جهانی را کسب کنیم.
وی ادامه داد: واقعا از پیروزی برابر ژاپن و ایجاد شرایط مناسب برای تیم خوشحالم و نمی دانم امشب چگونه بخوابم. سخت است و بی صبرانه منتظر بازی فردا با فرانسه هستم و امیدوارم فوق العاده و همراه با برد برای تیم ایران باشد.
موسوی در پاسخ به این سئوال که چرا در ست نخست تیم ایران مغلوب ژاپن شد، گفت: با توجه به اینکه شکست برابر ژاپن همراه با از دست دادن مدال برای تیم ایران بود، بازیکنان استرس زیادی داشتند. این شرایط باعث شد در ست نخست مغلوب ژاپن شویم. اما برای مسابقه فردا شرایط تیم بسیار خوب است.
وی با بیان اینکه وقتی تیم در مسابقه ای پیروز می شود، شرایط خوبی هم در تیم ایجاد می شود، گفت: وقتی برابر برزیل شکست خوردیم کمی شرایط تیم متفاوت شد زیرا بازیکنان از اینکه خوب بازی نکرده بودند، ناراحت بودند. اما خوشبختانه الان وضعیت خوب است و آماده دیدار با فرانسه در آخرین روز جام قهرمانان بزرگ هستیم.
تیم ملی والیبال ایران در چهارمین دیدار خود در جام قهرمانان بزرگ جهان سه بر یک ژاپن را شکست داد.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است