مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

نفوذ سپاه به مراکز فرماندهی آمریکا+فیلم


مجله اینترنتی راه ما:­ فرمانده نیروی هوافضای سپاه: در طول این چند سال به مراکز کنترل فرماندهی آمریکا نفوذ کرده و آنجا حضور داشته ایم­.

منتشر شده در تاریخ 1396/06/25 - 5 ماه پیش
مجله اینترنتی راه ما سیاسی: سردار سرتیپ پاسدار امیرعلی حاجی زاده در گفتگوی اختصاصی با ­خبرگزاری­ صداوسیما گفت: سپاه در ابتدای جنگ امکاناتی نداشت اما زمانی که جنگ به پایان رسید تیپ، لشکر زرهی، توپخانه و نیروی پیاده داشت.
وی با بیان اینکه اکنون همه دشمنان ما نسبت به سپاه حمله و تهاجم می کنند و آن را خط قرمز خود می دانند، گفت: این نشان می دهد که سپاه قوی است.
سردار حاجی زاده با اشاره به اینکه به عللی همه توانمندی های سپاه رسانه ای نمی شود، افزود: دشمنان می دانند که با سپاه نمی توان شوخی کرد زیرا سپاه قدرت نخست منطقه است.
فرمانده نیروی هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به اینکه ارتشی همتراز سپاه در جهان وجود ندارد، گفت: بسیاری از ارتش های دنیا برای مبارزه با تکفیری ها به منطقه آمدند اما موفق نبودند.
وی گفت: شاید در آینده از مسئولان اجازه بگیریم و اسنادی را منتشر کنیم و آمریکایی ها را بیشتر مفتضح و افشا کنیم که آنها در عراق و سوریه چه کردند.
سردار حاجی زاده افزود: ما به مراکز کنترل فرماندهی آمریکایی در طول این چند سال نفوذ کردیم و حضور داشتیم و می دیدیم کجا را میبینند و کجا را می زنند و از کنار چه چیزهایی عبور می کنند و چگونه در حال حمایت از داعش ISIS هستند.
وی ادامه داد: اسناد همه این ها وجود دارد و اگر روزی اجازه داشته باشیم این ها را منتشر کنیم، این موضوع برای آمریکایی ها افتضاح بزرگی است.
فرمانده هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با بیان اینکه آمریکایی ها داعش را درست و در طول این چند سال مدیریت کردند، گفت: آنها­ برنامه سنگینی برای منطقه داشتند که سپاه پاسداران انقلاب اسلامی همه طرح های آن ها را با شکست مواجه کرد.
سردار حاجی زاده با بیان اینکه معامله کردن و کوتاه آمدن در مقابل آمریکایی ها فایده ای ندارد، گفت: آنها حداقل شرایط گفتگو، توافق و معامله را رعایت نمی کنند و نگاه آن ها بالا به پائین است.
وی تاکید کرد: باید با قدرت جلوی آن ها بایستیم همان گونه که با کار جهادی در حوزه تسلیحات نظامی، موشکی و سامانه های راداری به تراز جهانی رسیده ایم.
سردار حاجی زاده گفت: ناو هواپیمابر و ناوچه های آمریکایی زمانی ترس داشت اما امروز به نقطه ای رسیده ایم که این ها تبدیل به سیبل شده اند.
وی با اشاره به اینکه مذاکره فایده ای ندارد، افزود: قدرت نظامی، رهبری، وحدت و یکپارچگی ملت ما توانست تهدید را از کشور دور کند.
سردار حاجی زاده با اشاره به اینکه برخی آقازاده ها در اختلاس و دزدی theft ها نقش دارند، گفت: در یکی از شهرهای کوچک فردی که 25 سال در مورد زمین خواری او مشکل داریم و او برای زمین های سپاه به نام خود سند گرفته است اکنون با زد و بند رئیس شورای شهر شده است.
وی ادامه داد: تا زمانی که این افراد به واسطه پدرها و اقوامشان، مسئولیتی را می گیرند در نتیجه گرفتاری هایی را هم ایجاد می کنند و ریشه های فساد هم از اینجاست.
فرمانده هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اشاره کرد: این افراد بر روی پدران و مسئولان اثرگذار هستند.
سردار حاجی زاده در پاسخ به این پرسش که چرا برخی برای سپاه حواشی درست می کنند، گفت: این افراد کم و ناچیزند زیرا همه حتی کسانی که مخالف سپاه صحبت می کنند قدر این امنیت را می دانند و آگاه هستند که سایه جنگ را سپاه و نیروهای مسلح دور کرده اند.
وی با بیان اینکه سپاه در مسائل سیاسی دخالت نمی کند، افزود: اگر فرضا ­یکی در جایی اقدامی را انجام داد نباید به حساب کل سپاه گذاشت.
سردار حاجی زاده در توضیح این سخن خود که اگر آمریکا مادر بمب ها را دارد ما پدر بمب ها را داریم، گفت: صنایع دفاعی ما بمب هایی را به سفارش نیروی هوافضا تولید کرده است که حدود 10 تن وزن دارد و از هواپیماهای ایلوشین رها می شود و بمبی است که ­قدرت تخریبی بالایی دارد.
فرمانده هوافضای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی تاکید کرد: راه حل مشکلات کشور فقط تبعیت از رهبری و در مسیر انقلاب­بودن است و با غرب گرایی به هیچ جا نخواهیم رسید.
سردار حاجی زاده افزود: همان گونه که جنگ را با انقلابی بودن حل کردیم و اقدامات بزرگی را در منطقه انجام دادیم در ادامه هم باید این راه را ادامه بدهیم...
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است