مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

مورینیو: لوکاکو نمی‌تواند رکورد رونی را بزند


مجله اینترنتی راه ما: ژوزه مورینیو، سرمربی منچستریونایتد مدعی شد که بعید می‌داند روملو لوکاکو، مهاجم تیمش بتواند رکورد گلزنی وین رونی در یونایتد را بشکند.

منتشر شده در تاریخ 1396/06/25 - 5 ماه پیش
رونی فصل گذشته با شکست رکورد سر بابی چارلتون، توانست 253 گل در 559 بازی به ثمر برساند. لوکاکو شروع بسیار خوبی در یونایتد داشته و آمار خوبی در همین ابتدای کار به ثبت رسانده است. با این وجود مورینیو شانسی برای او برای شکست رونی نمی‌بیند.
او گفت:" فکر می‌کنم وین حدودا 10 سال از فوتبالش را در لیگ برتری متفاوت نسبت به حال سپری کرد. لیگ برتری که گلزنی در آن آسان تر بود، نه فقط به خاطر تفاوت تیم‌های بزرگ بلکه به خاطر نوع تاکتیک‌ها و رقابت. فکر می‌کنم لیگ برتر در حال حاضر بیشتر دفاعی شده و سخت تر از قبل است."
مورینیو در مقایسه لوکاکو و زلاتان گفت:" فکر می‌کنم لوکاکو در تیم بهتری نسبت به زلاتان بازی می‌کند. روملو فوتبالی متفاوت ارائه می‌کند و اعتماد به نفس بالایی دارد. به علاوه تیم در سال دوم خود قرار دارد و شرایطش بهتر است. ولی من به خاطر نوع بازی روملو او را تحسین می‌کنم. او تمام تلاشش را برای تیم انجام می‌دهد، نه فقط با گلزنی بلکه با تلاشی که در مجموع در زمین می‌کند."..
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است