مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

شریفی: با تک تیرانداز بازیکنان حریف را می‌زدند!


مجله اینترنتی راه ما: مهاجم تیم تراکتورسازی نسبت به سبک بازی سیاه جامگان به شدت انتقاد کرد.

منتشر شده در تاریخ 1396/06/25 - 5 ماه پیش
تیم تراکتورسازی روز گذشته در هفته ششم لیگ برتر با نتیجه یک بر یک مقابل سیاه جامگان متوقف شد. بعد از بازی اکثر نفرات تراکتورسازی نسبت به زمین خوردن های بی مورد بازیکنان سیاه جامگان انتقاد داشتند.
مهدی شریفی نیز از این قاعده مستثنا نبود و صحبت هایی را علیه تیم حریف انجام داد. مهاجم تراکتورسازی گفت: دوره اینطور بازی کردن گذشته است. اینطور که نمی شود. نه تماشاچی لذت می برد و نه ما می توانیم بازی خودمان را انجام دهیم. هرچند دقیقه یکبار انگار یک تک تیرانداز بازیکنان سیاه جامگان را می زد!
وی ادامه داد: هر کدام از بازیکنان سیاه جامگان 5 دقیقه وقت بازی را تلف می کردند، بعد که به بیرون از زمین می رفتند، 20 ثانیه ای برمی گشتند. ما به چه کسی باید بگوییم فشار زیادی را تحمل می کنیم. آقا! بیایید با فوتبال بسته بازی کنید. ما چقدر باید انرژی بگذاریم. مردم از ما انتظار دارند. بازیکنان سیاه جامگان 20 دقیقه از کل بازی را روی زمین بودند.
مهاجم تراکتورسازی در بخش دیگری از حرف هایش تاکید کرد: من از کنار بازیکن سیاه جامگان رد شدم، روی زمین افتاد! قسم می خورد می گفت من را زده ای. گفتم خداوکیلی زدم؟ گفت: نه، مجبورم خودم را زمین بزنم!
شریفی در پایان افزود: از این گذشته دو پنالتی صد درصد ما را نگرفتند. به خدا خسته شدیم. سر درد گرفتیم آنقدر بازیکنان حریف روی زمین می خوابیدند. ما می خواهیم در کورس بمانیم، اما با این شرایط نمی شود...
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است