مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

تعطیلی سازمان نظام مهندسی معدن یزد صحت ندارد


یزد- رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت یزد با اشاره به انتشار اخباری مبنی بر تعطیلی سازمان نظام مهندسی معدن یزد گفت: تعطیلی این سازمان صحت ندارد و تنها رئیس این تشکل استعفا داده است.

منتشر شده در تاریخ 1396/06/25 - 5 ماه پیش
محمدرضا علمدار یزدی در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: بنابر بررسی های انجام شده از سوی مسئولان ذیربط در سازمان صنعت، معدن و تجارت به عنوان ناظر بر سازمان نظام مهندسی معدن یزد، در حال حاضر نظام مهندسی معدن یزد فعالیت خود را طبق روال قبل انجام می دهد و خبر تعطیلی آن شایعه ای بیش نبوده است.
وی با بیان اینکه ممکن است برخی رسانه ها از روی شیطنت چنین اخباری را منتشر کرده باشند، عنوان کرد: تنها رئیس این سازمان استعفا داده و بر اساس نظر هیئت مدیره این استعفا پذیرفته شده است و در حال حاضر با جایگزینی و تعیین رئیس جدید برای این سازمان، نظام مهندسی معدن یزد فعالیت خود بدون وقفه دنبال می کند.
رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان یزد عنوان کرد: رئیس پیشین سازمان نظام مهندسی معدن یزد آقای کارگران بوده که با استعفای خود، هیئت مدیره نیز ریاست این سازمان را به شخص دیگری سپرده است.
وی با تقدیر از خبرگزاری مهر برای پیگیری این موضوع برای ارائه اطلاعات درست به جامعه اظهار داشت: رسانه ها باید مراقب باشند با استناد به یک تصویر در فضای مجازی و انتشار اخبار کذب جو جامعه را متشنج نکنند و پیش از هر اقدامی از صحت اخبار مطلع شوند.
به گزارش مهر، امروز تصویری در شبکه های مجازی منتشر شد که در آن طی نوشته‌ای اعلام شده بود؛ سازمان نظام مهندسی معدن استان یزد تا اطلاع ثانوی تعطیل است.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است