مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

عملکرد بانک صادرات در کاهش نرخ بیکاری قابل تقدیر است


مجله اینترنتی راه ما: نماینده مردم اردبیل و عضو کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس معضل اصلی در کشور را واقعیت تلخ بیکاری جوانان عنوان کرد و از عملکرد بانک صادرات ایران دراستان اردبیل تقدیر کرد.

منتشر شده در تاریخ 1396/06/25 - 5 ماه پیش
مجله اینترنتی راه ما اقتصادی: محمد فیضی با اشاره به اینکه بانک‌ها با پرداخت تسهیلات ویژه به حوزه تولید، بی‌تردید به صورت مستقیم در ایجاد کار و اشتغال تاثیر بسزایی خواهند داشت، ضمن بیان مطلب فوق گفت: تامین اعتبار ۵۴۰ میلیارد ریالی ۴۵۰۷ فقره تسهیلات توسط بانک صادرات در استان اردبیل، موجب شد تا ۸۸۱ نفر به طور مستقیم مشغول به کار شوند.
وی با قدردانی از مشارکت بانک صادرات در این زمینه افزود: این اقدام با هدف اشتغالزایی و رفع محرومیت امکان اشتغال ۸۸۱ نفر از معرفی شدگان کمیته امداد امام خمینی(ره)، سازمان بهزیستی و سایر متقاضیان مشاغل خانگی را فراهم کرده که می تواند نقش بسزایی در کاهش نرخ بیکاری داشته باشد.
دبیر اول کمیسیون برنامه و بودجه و محاسبات مجلس همچنین تاکید کرد: بانک صادرات در این استان با فعال‌سازی ظرفیت بنگاه های تولیدی و اختصاص تسهیلات به بخش‌های صنعت، معدن و کشاورزی، باعث رونق تولید در این استان شده است و بنده به نوبه خود از عملکرد ارزنده بانک صادرات تقدیر و تشکر می‌کنم.
فیضی با پیشنهادی از وزارت اقتصاد و امور دارایی، بانک مرکزی و نمایندگان مجلس خواست تا بانکی را که به وظیفه خود در جامعه به خوبی عمل می‌کند و با پرداخت تسهیلات، مشکلات مردم را کاهش می‌دهد، را مورد تقدیر قرار دهند تا برای سایران نیز انگیزه کافی برای خدمت رسانی به مردم ایجاد شود...
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است