مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

هنرجویان کارآفرین حمایت می شوند


مجله اینترنتی راه ما: مدیرکل دفتر آموزش‌های کاردانش وزارت آموزش و پرورش از حمایت همه جانبه هنرجویان کارآفرین خبر داد و گفت: ایجاد اتاق کارآفرینی یکی از این حمایتها است که در دو استان اجرایی شده است.

منتشر شده در تاریخ 1396/06/25 - 4 ماه پیش
مجله اینترنتی راه ما اجماعی: سید مصطفی آذرکیش، در خصوص مهم ترین اقدامات دفتر کاردانش، اظهارکرد: برگزاری اتاق های کارآفرینی در 68 هنرستان یکی از برنامه های دفتر کاردانش است که مراحل اولیه این موضوع نیز انجام شده و این اتاق ها در استان های مازندران و هرمزگان راه اندازی شده است.
وی ادامه داد: برای اینکه اعتبار گواهینامه های مهارتی که سایر دستگاه های خارج از آموزش و پرورش صادر می کنند دارای امنیت بیشتر باشد، جلساتی را با دستگاه های اعتباری مختلف مانند وزارت جهاد و کشاورزی، وزارت رفاه و سازمان آموزش فنی و حرفه ای برگزار خواهد شد.
آذرکیش گفت: اقدام جدی ما به روزآوری استانداردهای مهارت و متناسب سازی محتواهای استانداردها با پیشرفت تکنولوژی و فناوری های نوین در سطح بازار Store کار است.
مدیرکل دفتر کاردانش وزارت آموزش و پرورش اشاره کرد: جلسات توجیهی برگزاری این اتاق های فکر برای مسئولان اداره کل استان ها و مجریان اصلی این موضوع برگزار می شود...
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است