مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

برگزاری دومین کنسرت در مشهد!


دومین كنسرت موسیقی طی یكی دو هفته اخیر بدون مانع خاصی در مشهد برگزار شد. آنچه مسلم است، پیگیری‌های مسوولان فرهنگی و قضایی و گفت و گو با امام جمعه محترم مشهد در رفع این محدویت‌ها مؤثر بوده و راه را برای برگزاری کنسرت‌ها چون سه ،چهار سال قبل كه طبق روال معمول و با رعایت حریم رضوی برگزار می‌شد، گشوده است.

منتشر شده در تاریخ 1396/06/25 - 5 ماه پیش
روزنامه صبح نو: دومین كنسرت موسیقی طی یكی دو هفته اخیر بدون مانع خاصی در مشهد برگزار شد. آنچه مسلم است، پیگیری‌های مسوولان فرهنگی و قضایی و گفت و گو با امام جمعه محترم مشهد در رفع این محدویت‌ها مؤثر بوده و راه را برای برگزاری کنسرت‌ها چون سه ، چهار سال قبل كه طبق روال معمول و با رعایت حریم رضوی برگزار می‌شد، گشوده است.
در ماجرای برگزاری کنسرت‌ها در مشهد از ابتدا معلوم بود كه ارائه تفسیرهای خاص و تعیین حریمی كه منطقاً قابل قبول نبود، راه به جایی نمی‌برد و جز ایجاد هزینه‌های سیاسی و فرهنگی برای جبهه انقلاب اسلامی، حاصل دیگری در بر نخواهد داشت. حالا هم نتیجه همین شده است كه جریان اصلاح طلب كه در ایام انتخابات از این ماجرا بهره برداری سیاسی خود را به عمل آورد، اینك به عنوان پیروز میدان این رقابت مدعی است كه رقیب را مجبور به عقب نشینی كرده و حرف خود را به كرسی نشانده و می‌تواند کنسرت‌ها را بدون محدویت خاصی در مشهد برگزار كند.
گذشته از این هزینه غیر‌منطقی‌ای كه به جبهه انقلاب تحمیل شده است، باید یادآوری كرد كه اولاً کنسرت‌ها پیش از دولت کنونی هم در مشهد بدون محدویت خاصی برگزار می‌شده و آنچه این روند را با مشكل روبه‌رو كرد، نبود تعامل و هماهنگی لازم بین دستگاه‌های مسوول در استان با امام جمعه محترم بوده است. ثانیاً بر بزرگان جبهه انقلاب است كه در موارد مشابه با پرهیز از سكوت و انفعال، در گشودن گره‌های اینچنینی تعامل و حضوری فعال داشته باشند.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است