مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

مشروط کردن ارائه آپشن در خودروهای فروخته شده تخلف است


مجله اینترنتی راه ما: ناظر مجلس در شورای رقابت به خریداران خودروهای وارداتی و خارجی قویا توصیه کرد تا قبل از امضای قرارداد، جزییات و ریز مواد قرارداد را خوانده و در صورت رعایت نشدن هر یک از مفاد قرارداد به دستگاه قضایی، سازمان تعزیرات حکومتی یا سازمان حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان شکایت کنند.

منتشر شده در تاریخ 1396/06/25 - 5 ماه پیش
مجله اینترنتی راه ما سیاسی: ولی ملکی با اشاره به حذف آپشن از خودروهای وارداتی و خارجی توسط برخی شرکت‌های خودرویی، گفت: اگر بین تبلیغات شرکت‌های خودرویی و خودروهای فروخته شده به مشتریان دوگانگی باشد و ارائه برخی آپشن‌های درج شده در قرارداد منوط به دریافت پول بیشتر از خریدار شود یعنی شرکت مذکور مرتکب تخلف شده و خریداران می‌توانند با مراجعه به دستگاه قضایی یا سازمان حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان شکایت کرده و طلب خسارت کنند.
نماینده مردم مشکین‌شهر در مجلس گفت: شرکت‌های خودرویی در صداوسیما یا روزنامه‌ها و سایت‌های خبری و غیرخبری تبلیغ می‌کنند که خودروهایش فلان آپشن‌ها را دارد اما زمان تحویل، آپشن‌های تبلیغ شده تحویل داده نمی‌شود. اگر آپشن‌های حذف شده در قرارداد درج شده باشد و برند خودرویی از ارائه آن طفره رفته باشد، خریداران می‌توانند شرکت مورد نظر را مورد پیگرد قانونی قرار دهند تا مبلغی که بابت آپشن‌های حذف شده پرداخت شده به حساب خریدار عودت شود...
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است