مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

ولی فقیه حکم کنددر میانمار حاضر می‌شویم


مشاور فرمانده کل سپاه گفت: آنهایی که از منافع شخصی حضور سپاه در سوریه و عراق صحبت می‌کنند بروند یک ساعت روبروی داعشی‌ها بایستند و با آن‌ها مبارزه کنند، ببینند دوام می‌آورند؟

منتشر شده در تاریخ 1396/06/25 - 5 ماه پیش
خبرگزاری میزان:سردار قربانیسردار مرتضی قربانی با اشاره به اتفاقات فاجعه‌آمیز میانمار اظهار کرد: استکبار جهانی از جمله آمریکا، انگلیس و رژیم صهیونیستی با هم‌دستی دولت میانمار و با هدف نسل‌کشی و قتل عام مسلمانان، این روز‌ها مشغول انجام فجیع‌ترین و ضدانسانی‌ترین جنایت‌ها هستند 
مشاور فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی گفت: ما تابع، ولی فقیه و فرمانده معظم کل قوا هستیم و هرجا که ایشان حکم کنند، حتی «میانمار» حاضر می‌شویم و این وظیفه شرعی ماست و اگر حکم شرعی، ولی فقیه نباشد، رفتن ما جایگاهی ندارد.
سردار قربانی با بیان اینکه نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران حامی مظلومین تمام نقاط جهان است و به هیچ وجه از حضور در مناطق مختلف به دنبال کسب سود و منفعت شخصی نیست، خاطرنشان کرد: البته حضور مستشاری جمهوری اسلامی ایران در سوریه و عراق سود و منفعت دارد و این سود متعلق به امنیت ملت شریف ایران و کشورمان است.
وی در پایان نیز گفت: آنهایی که از منافع شخصی حضور سپاه در سوریه و عراق صحبت می‌کنند بروند یک ساعت روبروی داعشی‌ها بایستند و با آن‌ها مبارزه کنند، ببینند دوام می‌آورند؟
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است