مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

با پسرم تنها بودیم که شوهرم به خانه آمد و با چاقو به جان ما افتاد


مجله اینترنتی راه ما: حکم دیه و 13سال زندان مرد میانسال که پسرش را کشته و همسرش را با چاقو زخمی کرده بود در دیوان عالی کشور مهر تایید خورد و قطعی شد.

منتشر شده در تاریخ 1396/06/25 - 5 ماه پیش
به گزارش گروه جنایی مجله اینترنتی راه ما، سی ام بهمن سال 89 به پلیس Police ورامین خبر رسید یک مرد 50 ساله به نام اسرافیل در خانه اش خون به پا کرده و با چاقو به جان همسرش سهیلا و پسر 23ساله اش به نام حسن افتاده است.
پلیس به خانه مورد نظر رفت و با جنازه حسن روبه رو شد که با ضربه های چاقو به سرش از پا در آمده بود. جنازه در حالی به پزشکی قانونی فرستاده شد که پیکر نیمه جان سهیلا به بیمارستان منتقل شد. همسایه ها به پلیس گفتند: عصر بود که یکباره از خانه همسایه سر و صدا شنیدیم. فکر کردیم دعوای خانوادگی است اما صدای فریاد های گوش خراش سهیلا قطع نمی شد. به همین خاطر مقابل در خانه رفتنیم و همان موقع اسرافیل را دیدیم که که دستها و لباسش خونین بود.او به محض روبه رو شدن با ما خانه را ترک کرد.
به این ترتیب تلاش برای ردیابی مرد خشن آغاز شد اما پلیس ردی از وی به دست نیاورد. شواهد نشان می داد این مرد به مکان نامعلومی گریخته است.سهیلا که تحت عمل جراحی قرار گرفته و معجزه آسا زنده مانده بود در بازجویی های بعدی گفت: من و پسرم در خانه تنها بودیم. حسن روی دیوار اپن آشپزخانه نشسته بود و تلویزیون تماشا می کرد که همسرم از محل کارش به خانه آمد. او به حسن اعتراض کرد و گفت بهتر است در جای مناسبی بنشید اما حسن به او بی اعتنایی کرد. همین موضوع باعث عصبانیت شوهرم شد.
دعوا بین شوهر و پسرم بالا گرفته بود که اسرافیل به آشپزخانه رفت و یک کارد آشپزخانه به دست گرفت. او سابقه چنین کاری را نداشت. همسرم با چاقو به سمت پسرم حمله کرد که مانع او شدم و چاقو به کتفم برخورد کرد. من روی زمین افتاده بودم که شوهرم با بی رحمی چند ضربه به سر پسرم زد و خانه را ترک کرد.
سه سال از این ماجرا گذشته بود که پلیس رد اسرافیل را در استان هرمزگان یافت و وی را بازداشت کرد. مرد خشن به قتل Murder پسرش و زخمی کردن همسرش اعتراف کرد. او دردادگاه کیفری سابق استان تهران پای میز محاکمه ایستاد. در آن جلسه همسر قربانی درخواست دیه را مطرح کرد. اسرافیل نیز به دفاع پرداخت و گفت: نمی دانم چرا در یک لحظه کنترل اعصابم را از دست دادم و چاقو کشدیم. من چیز زیادی از ماجرا به خاطر ندارم. فقط می دانم چند ضربه چاقو به پشت گوش پسرم زدم.
در پایان جلسه قضات دادگاه با توجه به ماده 220 قانون Law مجازات که پدر یا جد پدری را در صورت کشتن Killing فرزند از مجازات قصاص در امان داشته است اسرافیل را به پرداخت دیه و 13 سال زندان Prison محکوم کردند. این حکم در شعبه 29 دیوان عالی کشور تحت رسیدگی قرار گرفت و تایید شد...
اخبار اختصاصی سایت مجله اینترنتی راه ما را از دست ندهید:
آخرین دست‌ نوشته پدر بی رحم چه بود؟ +عکس
سرقت خودرو حامل نوزاد +عکس
شب «بله برون» من و وحید خیلی کوتاه بود! / وقتی شوهرم به زندان رفت
شیطان صفت 101 ساله با شکایت یک دختر محکوم شد + عکس
50 میلیون تومان هزینه یک استکان چای داغ برای قاتل + عکس
با زن دوست صمیمی ام ارتباط شیطانی گرفتم و یک دختر مرا به زندگی بازگرداند!
قتل شهردار در گورستان ! +عکس
قتل در لبنیاتی شهرک مسعودیه + عکس
سـریال اتوبوس های مرگ! +عکس
فیلم / درگیری هواداران پرسپولیس با هواداران الاهلی / مهدی طارمی دخالت کرد
ماجرای دسته گل عجیب یک عروس
خیاط قاتل، عاشق خوانندگی بود! + عکس
تصاویری عجیب از بازیگوشی راهبه ها
اعتراف رضا سوری خواننده زیرزمینی به قتل در استودیوی ضبط صدا +عکس
فریادهای" بابا بابا " ی 2 دختر در قتل عام فجیع خانوادگی/همسایه ها شوکه هستند + عکس
جزئیات دلیل مرگ بازیگر مشهور و جوان سینما منتشر شد+عکس
قتل دختر19 ساله در پارتی شبانه/جسد داخل یخچال بود+ تصویر دختر
اظهارات وحشتناک مسافران اتوبوس مرگ در آبعلی +عکس
مرگ پزشک سرشناس بابلی در حادثه دره جاجرود + عکس
لحظه مرگ قاتل خطرناک فراری با گلوله پلیس / کورش که بود؟ + فیلم
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است