مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

تیم فوتسال آتلیه طهران قم از سد مقاومت قرچک گذشت


قم - تیم فوتسال آتلیه طهران قم در دیداری معوقه از هفته اول لیگ برتر فوتسال در قم از سد تیم فوتسال مقاومت قرچک گذشت.

منتشر شده در تاریخ 1396/06/25 - 5 ماه پیش
به گزارش خبرنگار مهر، در یکی از ۲ دیدار معوقه امروز لیگ برتر فوتسال تیم فوتسال آتلیه طهران قم با پیروزی خانگی بر حریف خود تا رده چهارم جدول صعود کرد و با کسب این برد شرایط خود را در جدول رده بندی لیگ برتر فوتسال بهبود بخشید.
تیم‌های فوتسال آتلیه طهران قم و مقاومت قرچک جمعه شب در سالن شهید حیدریان قم با هم روبرو شدند که در این بازی تیم آتلیه طهران قم ۲ بر یک حریف خود را شکست داد و فاصله خود را با مقاومت قرچک به چهار امتیاز افزایش داد.
در این مسابقه که با حضور پرشور تماشاگران قمی برگزار شد شاگردان سید وحید غیاثی در ترکیب نماینده قم در روزی که با غیبت ۳ بازیکن کلیدی خود مشکلات زیادی برای قرار گرفتن برابر حریف سرسخت خود داشتند در نهایت ۳ امتیاز بازی را از آن خود کردند.
هر ۳ گل این بازی در نیمه نخست به ثمر رسید به طوری که ابتدا تیم مقاومت قرچک به گل رسید اما ۲ گل از طاها نعمتیان و روح الله ایثاری نتیجه را به سود آتلیه طهران قم تغییر داد.
پس از پایان نیمه نخست با برتری ۲ بر یک نماینده قم، ۲ تیم بازی تماشایی و نفس گیری در نیمه دوم برابر هم ارائه دادند و بارها تا آستانه فتح دروازه یکدیگر پیش رفتند که گاهی تیرک دروازه و گاهی درخشش دروازه بانان سبب شد نتیجه تغییر نکند.
در دقایقی از مسابقات تنش بین بازیکنان ۲ تیم بالا گرفت و داور را مجبور کرد از کارت زرد خود استفاده کند ضمن این که خرابی اسکوربورد سالن شهید حیدریان در لحظات پایانی بازی سبب شد زمان بازی در آخرین ثانیه‌ها به صورت دستی، محاسبه شود.
تیم آتلیه طهران قم با برتری در این بازی معوقه با ۱۸ امتیاز به رده چهارم جدول صعود کرد و تلاش می‌کند این رتبه را تا پایان فصل حفظ کند اما تیم مقاومت قرچک با ۱۴ امتیاز در رده هشتم جدول باقی ماند.
در پایان هفته یازدهم لیگ برتر فوتسال، تنها ۲ تیم رده دوم و سومی گیتی پسند اصفهان و تأسیسات دریایی تهران با ۲۶ و ۲۴ امتیاز، یک بازی کمتر از سایرین یعنی ۱۰ بازی انجام داده‌اند و گیتی پسند اصفهان نیز با ۳۰ امتیاز از ۱۱ بازی صدرنشین است.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است