Google Sponsorship Advertise

خرید شارژ و بسته اینترنتی همراه اول، ایرانسل و رایتل

شارژ نیاز دارید؟ بسته اینترنتی لازم دارید؟ با شارژل همه چی تو سه سوت!

سیاه جامگانی‌ها فقط روی زمین خوابیدند


مدافع باتجربه و گلزن تراکتورسازی حرف های جالبی را در پایان دیدار منتهی به تساوی تیمش مقابل سیاه جامگان بر زبان آورد.

منتشر شده در تاریخ 1396/06/25 - 3 ماه پیش
ورزش سه: تراکتورسازی در روزی که اسیر بازی تدافعی سیاه جامگان شده بود با خوش شانسی توانست به یک تساوی دست یابد و از شکست فرار کند. محمد ایران پوریان در پایان این دیدار در خصوص نتیجه کسب شده گفت: خوشحالیم که توانستیم این بازی را حداقل به تساوی بکشانیم و شاهد از دست دادن 3 امتیاز نباشیم.
وی ادامه داد: جا دارد به نوبه خودم دست تک تک هواداران را ببوسم. امروز سنگ تمام گذاشتند با حضورشان و تشویق های خود انرژی مضاعفی به ما دادند. ولی یک روز، روز تیم نیست، مثل امروز؛ در تمام بازی ها حرف های زیادی برای گفتن داشتیم اما این بازی گره خورده بود چراکه سیاه جامگان 11نفره دفاع می کرد. از زمین خودشان بیرون نمی آمدند و به دنبال ضدحملات بودند. بازی ما را خراب کردند و ما اصلا روز خوبی نداشتیم. با این حال خوشحالیم که شرمنده هواداران نشدیم و حداقل یک امتیاز را گرفتیم.
ایران پوریان در خصوص پیش بینی بازی تدافعی سیاه جامگان قبل از این تقابل گفت: بله، قبل از بازی کادرفنی با ما صحبت کرده بود و انتظار چنین بازی ای از سیاه جامگان داشتیم. چراکه در زمین حریفان همیشه بسته به میدان می رفتند. آنها یا روی زمین خوابیدند یا 11 نفره دفاع می کردند. نمی خواهم توجیه کنم اما روز بد تیم و همه ما بود.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است