مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

دغدغه ها برای اخراج منصوریان


در صورتی که مدیران استقلال قصد اخراج منصوریان را داشته باشند، فرصتی برای انتخاب مربی جدید تا هفته بعدی لیگ برتر ندارند.

منتشر شده در تاریخ 1396/06/25 - 5 ماه پیش
وبسایت نود: رفتارهای منصوریان بعد از بازی با پدیده، شایعه استعفای او در کنفرانس مطبوعاتی را مطرح کرد. با این وجود، سرمربی استقلال نه آن روز و نه بعد از بازی امشب با پارس جنوبی، در کنفرانس مطبوعاتی شرکت نکرد و تصمیمی برای استعفا نداشت. شایعه خداحافظی او در رختکن هم خیلی زود تکذیب شد تا بحث استعفای او، فعلا منتفی شود.
سایت استقلال، دقایقی به نقل از افتخاری مدیرعامل باشگاه خبر از تشکیل جلسه فوق العاده برای رسیدگی به نتایج تیم را داد: «جلسه فوق العاده هیات مدیره باشگاه فردا بعد از ظهر جهت رسیدگی به نتایج اخیر تیم استقلال و اتخاذ تصمیم مناسب، تشکیل و نتایج آن به آگاهی هواداران عزیز خواهد رسید.»
با توجه به پایان اولتیماتوم دو هفته‌ای منصوریان، جلسه فردا برای تصمیم‌گیری درباره سرنوشت او خواهد بود اما مانع بزرگ برای تغییرات روی نیمکت استقلال، فاصله کوتاه با بازی بعدی تیم است. استقلالی‌ها در تعطیلات لیگ، تغییری در کادرفنی به وجود نیاوردند و حالا، فقط ۵ روز تا بازی بعد با ذوب آهن فاصله دارند. زمانی کوتاه که فرصت کافی برای انتخاب مربی جدید برای رویارویی با تیم قلعه‌نویی نخواهد بود. شاید همین موضوع، منصوریان را فعلا روی نیمکت استقلال ماندگار کند. مگر اینکه مدیران استقلال، بازی بعدی را فدای تغییرات در نیمکت باشگاه‌شان کنند.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است