مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

گل‌محمدی: بازی تأخیری الان مُد نیست


سرمربی تیم تراکتورسازی تبریز اعتقاد دارد در مصاف با تیم‌هایی چون سیاه‌جامگان که دفاعی بازی می‌کنند، زدن گل اول مهم است.

منتشر شده در تاریخ 1396/06/24 - 4 ماه پیش
خبرگزاری تسنیم: یحیی گل‌محمدی، سرمربی تراکتورسازی پس از تساوی یک - یک تیمش مقابل سیاه‌جامگان، اظهار داشت: در بازی مقابل تیم‌هایی که خیلی دفاعی بازی می‌کنند، زدن گل اول مهم است. موقعیت‌هایی برای زدن گل اول داشتیم که بازی را راحت دنبال کنیم، اما به گل نرسیدیم. متأسفانه هر چقدر که می‌گذشت و به پایان بازی نزدیک‌تر می‌شدیم، استرس بازیکنان برای زود گل زدن بیشتر می‌شد. همین مسئله هم باعث شد بی‌نظم باشیم و به خاطر همین بی‌نظمی گل بخوریم. بعد از گلی که خوردیم خدا را شکر به بازی برگشتیم و باخت را با تساوی عوض کردیم که این باارزش بود. در دقایق پایانی هم گل زدیم، گل خوبی هم زدیم. واقعاً از اینکه نباختیم، خوشحالم.
وی افزود: متأسفانه با مشکل کمبود بازیکن روبه‌رو بودیم. مصدومیت نوری، گودرزی و ابراهیمی هم بدموقعی گریبان ما را گرفت. با توجه به نفراتی که داشتیم، پاس‌های بلند و بازی مستقیم بیشتر به درد ما می‌خورد. بیشتر هم تلاش کردیم از این راه استفاده کنیم. در مجموع بازی سختی بود. تیم حریف هم با سیستم دفاعی پرتعداد کار می‌کرد و همین مسئله کار ما را سخت کرده بود. با توجه به اینکه در دقیقه 86 گل خوردیم و نباختیم، همین تساوی هم ارزشمند بود، چون بازیکنان ما از باخت به مساوی رسیدند.
سرمربی تیم فوتبال تراکتورسازی با اشاره به مصدومیت شهرام گودرزی، خاطرنشان کرد: مصدومیت گودرزی هنوز به‌طور کامل برطرف نشده است. دوست داشتیم او را به زمین بفرستیم، اما فکر کردیم شاید مصدومتیش تشدید شود و به همین خاطر در آینده بازی‌های حساس داریم که مصدومیت این بازیکنان می‌تواند مشکل‌ساز شود. به همین خاطر ریسک نکردیم و او را در این دیدار به میدان نفرستادیم. البته او مشکلی هم نداشت و می‌توانست بازی کند، اما ریسک نکردیم.
گل‌محمدی یادآور شد: ما باید تمرین کنیم که در بازی‌های خانگی گل اول را بزنیم و کم استرس بازی کنیم. امروز فرصت‌ها و موقعیت‌های‌مان را از دست دادیم و بی‌دقتی کردیم.
وی در مواجهه با سؤال خبرنگاری که از او درباره بازی تأخیری سیاه‌جامگان سوال پرسید، گفت: هر مربی ایده و تاکتیک‌هایی دارد. بازی تأخیری الان مُد نیست، اما ممکن است در برخی لیگ‌ها نتیجه بدهد. در لیگ ما هم خیلی تیم‌ها از این راه نتیجه گرفتند. من نمی‌توانم در مورد تاکتیک و نوع تفکر سیاه‌جامگان حرف بزنم. ما باید بیشتر به بازی خودمان توجه کنیم که بتوانیم گل اول را بزنیم. اگر بتوانیم بیشتر از فرصت‌های‌مان استفاده کنیم و در نیمه اول گل بزنیم، دیگر چنین اتفاقاتی رخ نمی‌دهد. ما امروز یک مقدار در انتقال توپ در بین خطوط مشکل داشتیم. در دو جناح هم نتوانستیم دوندگی و بازیسازی لازم را داشته باشیم.
سرمربی تیم تراکتورسازی راجع‌به اعتراض بازیکنانش به عملکرد داور و گرفته نشدن پنالتی برای این تیم، تصریح کرد: خود حاتمی در پایان بازی به من گفت که این صحنه خطا بود. این اتفاق هم مقابل چشمان داور اتفاق افتاد، اما باید به نظر او احترام بگذاریم، چون کار دیگری از دست‌مان برنمی‌آید. در مورد گل تیم سیاه‌جامگان هم نمی‌توانم اعتراضی کنم و به تصمیم داور احترام می‌گذارم.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است