مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

آغاز به کار فستیوال مدارس فوتبال استان اصفهان


اصفهان- فستیوال مدارس فوتبال استان اصفهان عصر امروز با حضور 121 تیم از سراسر استان در این شهر آغاز به کار کرد.

منتشر شده در تاریخ 1396/06/24 - 5 ماه پیش
به گزارش خبرنگار مهر، فستیوال مدارس فوتبال استان اصفهان عصر امروز با حضور 121 تیم از سراسر استان در این شهر آغاز به کار کرد و قرار است از 25 تا 28 شهریور در ورزشگاه‌های اصفهان برگزار شود.
31 تیم در رده سنی 9 سال، 29 تیم در رده سنی 10 سال، 22 تیم در رده سنی 11 سال، 20 تیم در رده سنی 12 سال و 19 تیم در رده سنی 13 سال در فستیوال شهر و شهرستان اصفهان در این فستیوال حاضر هستند.
قرار است که 99 مسابقه در رده سنی 9 سال، 66 مسابقه در رده سنی 10 سال، 47 مسابقه در رده سنی 11 سال، 50 مسابقه در رده سنی 12 سال و 36 مسابقه در رده سنی 13 سال در این فستیوال اجرا شود.
امیر مسعود هراتیان، رئیس هیئت فوتبال استان اصفهان عصر امروز در مراسم افتتاحیه فستیوال مدارس فوتبال استان اصفهان با بیان اینکه برنامه‌ریزی اصلی مدیران هیئت فوتبال استان اصفهان تلاش در جهت پشتوانه‌سازی در نوجوانان و نونهالان فوتبال استان به شمار می‌رود، اظهار داشت: بدون شک برنامه‌های مختلفی در این زمینه دنبال می‌شود که پرورش استعدادهای ورزشی و توجه به موضوعات اخلاقی در آن مد نظر قرار دارد.
وی با بیان اینکه در حال حاضر اقدامات خوبی در این حوزه صورت گرفته، خاطرنشان کرد: بدون شک تلاش اصلی مجموعه ما، پویاتر کردن فوتبال استان به شمار می‌رود و در این راستا، حرکت‌های خوبی عملیاتی خواهد شد.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است