مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

اعتراض منصوریان به مدافع برزیلی


سرمربی تیم فوتبال استقلال به مدافع برزیلی تیمش معترض شد که چرا در صحنه گل خوب کار نکرده است.

منتشر شده در تاریخ 1396/06/24 - 5 ماه پیش
خبرگزاری تسنیم: هواداران پارس جنوبی در هر صحنه‌ای که داور سوت می‌زد اعتراض داشتند و سعی می‌کردند اعتراض خود را به داوری خیلی مودبانه نشان دهند.
* وقتی هواداران استقلال به تشویق تیم‌شان می‌پرداختند هواداران پارس جنوبی شعار معروف 6 تایی‌های پرسپولیسی‌ها را سر می‌دادند.
* علیرضا منصوریان در کنار زمین یک لحظه هم آرام و قرار نداشت و بارها و بارها به شاگردانش اعتراض کرده و پست آنها را تغییر می‌داد.
*‌ برخی هواداران پارس جنوبی از روی سکوها تیم خود را کوچ می‌کردند.
* در اواسط نیمه اول هواداران تیم استقلال موقعی که منصوریان مشغول صحبت با خسرو حیدری بود در کنارش ترقه‌ای را منفجر کردند که باعث شد او حسابی بترسد. در این لحظه منصوریان عصبانی شده و به ماموران نیروی انتظامی گفت اگر نمی‌توانند هواداران کنترل کنند آنها را از ورزشگاه خارج کنند.
* بعد از اینکه گل پارس جنوبی به ثمر رسید هواداران این تیم نور موبایل‌های خود را روشن کرده و صحنه جالبی را رقم زدند.
* منصوریان بعد از گل پارس جنوبی شدیدا به پادوانی اعتراض کرده و او را مقصر گل حریف دانست. او به بازیکن برزیلی تیمش گفت چرا قبل از اینکه دشتی توپ او را بگیرد آن را به بیرون نزد.
* لحظاتی بعد از گل پارس جنوبی منصوریان از بیت‌سعید خواست خودش را برای ورود به زمین آماده کند.
* جپاروف در آخر نیمه اول به مصدومیت امید سینک بی‌توجهی کرد و همین مسئله با اعتراض هواداران تیم میزبان همراه شد. منصوریان در این لحظه با فریاد بر سر جپاروف از او خواست بازی جوانمردانه را رعایت کند. جالب اینکه وقتی بازیکن مصدوم پارس از زمین بلند شد منصوریان خطاب به او گفت تمارض نکن، او هم کلی قسم خورد که مصدوم شده است.
* در بین دو نیمه منصوریان دقایقی زودتر به نیمکت برگشت و صحبت‌هایی با بیت‌سعید و مهدی قائدی داشت تا مشخص شود که او قصد دارد آنها را در نیمه دوم به میدان بفرستد.
* در اوایل نیمه دوم منصوریان در اعتراض شدید به داور عقیده داشت که برای تیمش پنالتی می‌گرفت.
* در دقیقه 50 هواداران استقلال با صدا زدن نام مهدی قائدی خواهان به میدان آمدن او شدند.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است