مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

مهاجری: پیروزی‌های ما اتفاقی نیست


سرمربی تیم فوتبال پدیده تأکید کرد که پیروزی‌های اخیر این تیم در لیگ برتر اتفاقی نبوده است.

منتشر شده در تاریخ 1396/06/24 - 5 ماه پیش
خبرگزاری تسنیم: رضا مهاجری، سرمربی پدیده پس از پیروزی 3 بر صفر تیمش مقابل سایپا اظهار داشت: درست است که بازی را 3 بر صفر بردیم، اما سایپا هم فرصت‌هایی داشت. موقعیت‌های دیگری هم داشتیم که از آن طرف هم عملکرد خوب دورازه‌بان‌مان باعث شد گل نخوریم. در هر حال سه امتیاز خوب و با ارزش با یک اختلاف گل خوب به دست آوردیم.
وی ادامه داد: در روزی که توانستیم از فرصت‌های‌مان استفاده کنیم شانس هم با ما یار بود و به نتیجه‌ای که برایش زحمت کشیده بودیم، رسیدیم و تفاضل گل خوبی به دست آوردیم و این به ما کمک می‌کند تا بازیکنان‌مان به خود باوری برسند به شرطی که سایرین هم حمایت کرده و کمک کنند تا این راه را ادامه دهیم.
سرمربی تیم فوتبال پدیده درباره فرصت‌هایی که تیمش در نیمه نخست از دست داد تصریح کرد: فوتبال است و این اتفاق‌ها پیش می‌آید. مقابل تراکتورسازی هم خیلی خوب بازی کردیم، اما توپ‌های‌مان تبدیل به گل نشد. خوشبختانه امروز توانستیم از فرصت‌های‌مان استفاده کنیم و برد خوبی به دست آوردیم.
مهاجری در واکنش به این پرسش که آیا این پیروزی‌های پرگل اتفاقی است یا خیر، گفت: اینها اتفاقی نیست، چون در حال تکرار شدن است. ما سپاهان، استقلال و حالا سایپا را شکست دادیم و این نشان می‌دهد این پیروزی‌ها اتفاقی نیست. شاید باخت ما مقابل تراکتورسازی اتفاق بوده باشد، اما این بردها به هیچ وجه اتفاقی نیست. ما نباید مغرور شویم. ما کادر فنی خوبی داریم و بسیار به تیم کمک می‌کنند تا تیم یکدستی داشته باشیم.
وی در پاسخ به این پرسش که چرا شهاب گردان تعویض شد، گفت: گردان در بین دو نیمه آسیب‌دیدگی داشت که با صلاحدید کادر فنی ترجیح دادیم او را بیرون بکشیم. دروازه‌بان دوم ما هم عملکرد خوبی نشان داد. باید کم‌کم از این جوانان استفاده کنیم تا در آینده بهتر شوند.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است