مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

کشف ۴ سوله کشت ماده مخدر «گل» در دماوند


دادستان عمومی و انقلاب شهرستان دماوند از کشف 4 سوله کشت و پرورش ماده مخدر «گل» دراین شهرستان و دستگیری اعضای باند کشت این ماده روان ‌گردان در این شهرستان خبر داد.

منتشر شده در تاریخ 1396/06/24 - 5 ماه پیش
خبرگزاری ایرنا: دادستان عمومی و انقلاب شهرستان دماوند از کشف 4 سوله کشت و پرورش ماده مخدر «گل» دراین شهرستان و دستگیری اعضای باند کشت این ماده روان ‌گردان در این شهرستان خبر داد. حسن ابراهیمی بسابی افزود: با تحقیقات و بررسی های انجام شده دراین این 4 سوله در قالب گلخانه اقددام به کشت و پرورش ماده مخدر و روان گردان گل می شد. وی با اشاره به اینکه با شناسایی این سوله ها، بوته‌های کاشته شده این ماده مخدر معدوم شدند اظهار کرد: دراین رابطه 5 نفر به عنوان اعضای باند کشت ، پرورش و فروش ماده مخدر گل دستگیر شدند. وی گفت: بعد از تحقیقات میدانی و کسب اطلاعاتی در خصوص این پرونده به دستور قضایی، مستأجر به عنوان مباشر، صاحب ملک گلخانه و تعدادی اتباع بیگانه به عنوان سرایدار و باغ‌دار فعال در کشت مواد مخدر، دستگیر شدند. وی با بیان اینکه «گل» ازجمله مخدرهای مخربی است که استفاده از آن به تازگی در جامعه رواج پیدا کرده است، گفت: از صاحبان ملک و گلخانه‌ها می خواهیم در صورتی که قصد اجاره مزرعه و گلخانه را دارند حتما بصورت هفتگی و ماهانه برملک خود نظارت داشته باشند تا اقدامات خلاف قانون توسط مستاجر صورت نگیرد.
خبرگزاری ایرنا: دادستان عمومی و انقلاب شهرستان دماوند از کشف 4 سوله کشت و پرورش ماده مخدر «گل» دراین شهرستان و دستگیری اعضای باند کشت این ماده روان ‌گردان در این شهرستان خبر داد.
حسن ابراهیمی بسابی افزود: با تحقیقات و بررسی های انجام شده دراین این 4 سوله در قالب گلخانه اقددام به کشت و پرورش ماده مخدر و روان گردان گل می شد.
وی با اشاره به اینکه با شناسایی این سوله ها، بوته‌های کاشته شده این ماده مخدر معدوم شدند اظهار کرد: دراین رابطه 5 نفر به عنوان اعضای باند کشت ، پرورش و فروش ماده مخدر گل دستگیر شدند.
وی گفت: بعد از تحقیقات میدانی و کسب اطلاعاتی در خصوص این پرونده به دستور قضایی، مستأجر به عنوان مباشر، صاحب ملک گلخانه و تعدادی اتباع بیگانه به عنوان سرایدار و باغ‌دار فعال در کشت مواد مخدر، دستگیر شدند.
وی با بیان اینکه «گل» ازجمله مخدرهای مخربی است که استفاده از آن به تازگی در جامعه رواج پیدا کرده است، گفت: از صاحبان ملک و گلخانه‌ها می خواهیم در صورتی که قصد اجاره مزرعه و گلخانه را دارند حتما بصورت هفتگی و ماهانه برملک خود نظارت داشته باشند تا اقدامات خلاف قانون توسط مستاجر صورت نگیرد.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است