مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

از کودکی عاشق سرقت بودم / گفتگو با جوان 20 ساله


مجله اینترنتی راه ما: همراه پدرخوانده‌اش بازداشت شده، اما نه همکار هستند نه هم جرم. او تخصصش سرقت کیف است و پدرخوانده سرقت از منازل. جوان است و رد عمیق چاقو روی صورت از لب تا گوش سمت چپ، نشانش شده است.

منتشر شده در تاریخ 1396/06/24 - 5 ماه پیش
می‌گوید مشکل اعصاب دارد و گاهی شاد است و گاهی غمگین و همین دوگانگی شخصیت کار دستش می‌دهد و خط روی صورتش می‌اندازد. متهم 20 ساله که چهار سابقه کیفری دارد، از سرقت‌هایش می‌گوید.
چطور سرقت Stealing می‌کردی؟
سوار بر موتور در خیابان‌ها پرسه می‌زدم، با دیدن خانم‌ها جلوی پایشان ترمز کرده و سعی می‌کردم طوری ترمز کنم که به نظر برسد می‌خواهم با آنها تصادف Crash کنم. وقتی آنها می‌ترسیدند، بهترین فرصت بود که کیفشان را بدزدم.
سوژه‌هایت را چطور شناسایی می‌کردی؟
راستش را بخواهید برای من زیاد فرقی ندارد؛ هر کیفی باشد می‌زنم. به مدل و جنسش هم کار ندارم؛ چون کیف خانم‌ها مثل لپ‌لپ می‌ماند یهو از یک کیف کهنه و به درد نخور کلی چیز گیرت می‌آید، اما کلا خانم‌هایی که کیفشان را با حالتی خاص حمل می‌کنند، بهترین سوژه هستند. شک نکنید که داخل کیف‌هایشان کلی چیزهای باارزش پیدا می‌شود.
سابقه داری؟
چهار تا سابقه کیف‌قاپی دارم. من از بچگی دزدی theft می‌کردم. 14 سالم بود جامدادی دوستانم یا حتی کیف‌هایشان را می‌دزدیم. از همان دوران کودکی علاقه خاصی به دزدی داشتم و سعی می‌کردم شگردهای خاص دزدی را یاد بگیرم. این را هم بگویم؛ حالا که به گذشته فکر می‌کنم می‌بینم من مریض بودم و همین دزدی از دوران نوجوانی علائم‌اش بود، اما از آنجایی که در خانواده‌ای بزرگ شدم که اصلا این موضوعات برایشان مطرح نبود و نمی‌دانستند روان‌شناس و روانپزشک چی هست؛ با بیماری‌ام بزرگ شدم و بعدها متوجه شدم که دوشخصیتی هستم.
‌چهار بار بازداشت باعث نشد که توبه کنی؟
راستش را بخواهید این بار که آزاد شوم تصمیم دارم دور خلاف را خط بکشم و دیگر دزدی نکنم، ولی دفعه‌های قبل به این نتیجه نرسیده بودم.
چرا؟ چه اتفاقی افتاده که چنین تصمیمی گرفتی؟
خسته شدم، از زندان، فرار، رد مال، پلیس Police و... از گریه‌های شبانه مادری که چیزی از او نمانده، خسته شده‌ام. البته بگویم من دل پری دارم و واقعا حق دارم که دست به چنین کاری می‌زنم.
حق داری؟ بیشتر توضیح می‌دهی؟
دلم می‌خواهد با یکی حرف بزنم و از زندگی من فیلم بسازد تا دیگران بفهمند که بچه‌های مناطق پایین چه سختی‌هایی می‌کشند. خودتان تصور کنید ما در محله‌ای بزرگ شده‌ایم که همه شیشه‌ای هستند، همه دوا مصرف می‌کنند، برای خرج زندگی دزدی می‌کنند. از زمانی که چشم باز کرده‌ایم آدم خلاف دیده‌ایم. جایی بزرگ نشدیم که دکتر و مهندس زندگی کرده باشند که بگوییم از آنها یاد می‌گیریم. پدرم معتاد Addicted بود و معلوم نیست الان کجاست. شوهر مادرم هم معتاد است و همکار من، منتها در صنف دیگری فعالیت می‌کند، او از دیوار خانه‌ها بالا می‌رود و سرقت‌هایش را انجام می‌دهد. حالا خودتان قضاوت Judgment کنید در میان این همه مجرم بزرگ شدن؛ بهتر از این می‌شود. چه کسی از آسایش و آرامش بدش می‌آید؟ باور کنید اگر این چیزها نبود، جرایم هم کمتر می‌شد.
کار هم می‌کنی؟
نه، من مشکل دارم و دو شخصیتی هستم. گاهی اوقات شادم و گاهی اوقات یک دفعه می‌زنم زیر گریه و حال درست و درمانی ندارم. صورتم را نگاه کنید، جای چاقوها برای دعوا نیست برای زمانی است که حالم بد بود و.....
اخبار اختصاصی سایت مجله اینترنتی راه ما را از دست ندهید:
آخرین دست‌ نوشته پدر بی رحم چه بود؟ +عکس
سرقت خودرو حامل نوزاد +عکس
شب «بله برون» من و وحید خیلی کوتاه بود! / وقتی شوهرم به زندان رفت
شیطان صفت 101 ساله با شکایت یک دختر محکوم شد + عکس
50 میلیون تومان هزینه یک استکان چای داغ برای قاتل + عکس
با زن دوست صمیمی ام ارتباط شیطانی گرفتم و یک دختر مرا به زندگی بازگرداند!
قتل شهردار در گورستان ! +عکس
قتل در لبنیاتی شهرک مسعودیه + عکس
سـریال اتوبوس های مرگ! +عکس
فیلم / درگیری هواداران پرسپولیس با هواداران الاهلی / مهدی طارمی دخالت کرد
ماجرای دسته گل عجیب یک عروس
خیاط قاتل، عاشق خوانندگی بود! + عکس
تصاویری عجیب از بازیگوشی راهبه ها
اعتراف رضا سوری خواننده زیرزمینی به قتل در استودیوی ضبط صدا +عکس
فریادهای" بابا بابا " ی 2 دختر در قتل عام فجیع خانوادگی/همسایه ها شوکه هستند + عکس
جزئیات دلیل مرگ بازیگر مشهور و جوان سینما منتشر شد+عکس
قتل دختر19 ساله در پارتی شبانه/جسد داخل یخچال بود+ تصویر دختر
اظهارات وحشتناک مسافران اتوبوس مرگ در آبعلی +عکس
مرگ پزشک سرشناس بابلی در حادثه دره جاجرود + عکس
لحظه مرگ قاتل خطرناک فراری با گلوله پلیس / کورش که بود؟ + فیلم
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است