مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

درخواست کمک نوبخت به سیل زدگان گیلان


مشاور امور فرهنگی و رسانه‌ای سازمان برنامه و بودجه کشور از کمک دوو نیم میلیارد تومانی دکتر نوبخت به مردم سیل زده گیلان در جریان بارندگی‌های اخیر خبر داد.

منتشر شده در تاریخ 1396/06/24 - 5 ماه پیش
خبرگزاری ایسنا: مشاور امور فرهنگی و رسانه‌ای سازمان برنامه و بودجه کشور از کمک دوو نیم میلیارد تومانی دکتر نوبخت به مردم سیل زده گیلان در جریان بارندگی‌های اخیر خبر داد.
سیدرضا سیددانش در گفت‌وگو با  ایسنا، با اشاره به توجه معاون رئیس جمهور به موضوع سیل اخیر گیلان اظهار کرد: در پی بارندگی‌های اخیر در گیلان، مردم برخی نقاط استان از جمله لاهیجان و لنگرود دچار حادثه سیل شدند که دکتر نوبخت در همان ساعات اولیه و طی تماسی تلفنی با استاندار گیلان، رسیدگی فوری به موضوع را مورد تاکید قرار داد و برای جبران خسارت‌های مردم شریف منطقه قول مساعد دادند.
وی افزود: دکتر نوبخت طی نامه‌ای به معاون نظارت مالی و خزانه‌داری کشور خواستار دو ونیم میلیارد تومان کمک بلاعوض به سیل زدگان گیلان شد. این کمک بلاعوض برای جبران خسارت‌های مردمی در تامین لوازم خانگی و کمک به بازماندگان افراد فوت شده، بازسازی و تعمیر واحدهای مسکونی خسارت دیده و تامین هزینه‌های خدمات مدیریت در امر بازسازی ناشی از سیل است که به دستور ریاست سازمان در اختیار بنیاد مسکن انقلاب اسلامی قرار می‌گیرد.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است