مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

توصیه جالب مدافع سلتیک به نیمار


میکائیل لوستیگ، مدافع سلتیک، معتقد است که نیمار علی رغم قیمت بالایش، برای رسیدن به سطح لیونل مسی باید تغییراتی در سبک بازی اش بدهد.

منتشر شده در تاریخ 1396/06/23 - 5 ماه پیش
ورزش سه: میکائیل لوستیگ، مدافع سلتیک، معتقد است که نیمار علی رغم قیمت بالایش، برای رسیدن به سطح لیونل مسی باید تغییراتی در سبک بازی اش بدهد.
نیمار در این تابستان با انتقالی 222 میلیون یورویی از بارسلونا به پاری سن ژرمن پیوست و به گران ترین بازیکن تاریخ تبدیل شد.
گفته می شود یکی از دلایل جدایی او از بارسا، خارج شدن از زیر سایه مسی است اما لوستیگ که سه شنبه شب در اولین بازی نیمار برای پاری سن ژرمن در چمپیونزلیگ، مقابل او بازی کرد، معتقد است که این ستاره برزیلی برای تبدیل شدن به بهترین بازیکن دنیا، باید تغییراتی در سبک بازی اش بدهد.
نیمار در این دیدار به دلیل شیرجه رفتن در محوطه جریمه حریف کارت زرد گرفت و لوستیگ در این باره گفت:" نیمار همیشه این حرکت را انجام می دهد. او بازیکن فوق العاده ای است اما ما قبلا چنین کارهایی را از او دیدیم و باز هم خواهیم دید.
من قبلا هم گفتم که این بخشی از بازی است. او تلاش می کند تا کمی اغراق کند تا مدافعان از او فاصله بگیرند. این را بارها و بارها خواهیم دید. اما اگر او می خواهد شبیه مسی شود، باید دست از این کارها بردارد."
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است