مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

جهانیان: باشگاه نفت کمتر از تیم ملی نیست!


مالک جدید باشگاه نفت می گوید: معتقدیم باشگاه نفت نباید بدهکار باشد چرا که در آینده باید در آسیا به میدان برود و اهمیت آن کمتر از تیم ملی نیست. با برنامه هایی که داریم می توانیم جزو تیم های شگفتی ساز لیگ قهرمانان باشیم.

منتشر شده در تاریخ 1396/06/23 - 5 ماه پیش
ورزش سه: حمیدرضا جهانیان، مالک باشگاه نفت تهران پس از دیدار این تیم برابر نفت در برابر خبرنگاران به صحبت پرداخت. او درباره بازی گفت: بازی خوبی بود و همه برای آن زحمت کشیدند. تیم نفت اخیرا افت زیادی داشت این از نظر روحی کاملا پیدا بود که خداراشکر در حال برگشتن به شرایط عادی هستند ولی متاسفانه رسانه ها همکاری نمی کنند و در تیم تنش ایجاد می کنند که این بد است و باید در موضوع دقت شود.
جهانیان دررابطه با طلب درخشان از این تیم گفت: آقای درخشان با ما جلسه ای داشتند که تشریف آوردند و با او صحبت کردیم، از او تشکر کردیم چرا که برای تیم زحمت کشیده بودند، قرار بر این شد که با قسمت حقوقی شرکت جلسه ای بگذارند و در این باره به نتیجه برسند.
او ادامه داد: پرداخت ها را آغاز کردیم و با چندین نفر تسویه کردیم، مسئله مربوط به بازیکنان مهمترین چیز بود که حل شد و در حال حاضر بر اساس قرارداد درصدی از مبالغ بین 10 تا 15 درصد را به بازیکنان پرداخت کردیم.
مالک نفتی ها که از رسانه ها گله مند بود ادامه داد: برای فوتبال سنتی ایران متاسفم. در حال حاضر در فوتبال مدرن دنیا می بینید که بازیکنان نکات مثبتی دارند و تمام رسانه از آن نکات مثبت صحبت می کنند. اما یکی از دلایلی که فوتبال رشد نمی کند همین است، 99 درصد زحمات را نمی بینند اما اگر ضعفی 1 درصدی داشته باشید می آیند آن را می بینند و پررنگ می کنند و به آن 1 درصد می پردازند.
وی در رابطه با عدم تعهد مالک قبلی نفت به قراردادها گفت: هرکسی مسئول اعمال خود است. از مالک قبلی، شرکت های دیگری هم بودند که به تعهدات خود نپرداختند و باید گفت تعهداتی که انجام نشده بیشتر تعمدی بوده و می شد با مدیریت صحیح آن را به انجام رساند و صاحب باشند. برای من تعجب آور است که تعهدات بزرگی هم نبوده و نمی دانم چرا انجام نشد. اغلب تعهدات و شروطی که قرارداد بوده انجام نشده در حالی که خیلی راحت می شد انجام شود. ما از زمانی که مسئولیت را برعهده گرفتیم با توجه به اینکه زمان داشتیم شروع کردیم به پرداخت تعهدات، چرا که معتقدیم باشگاه نفت نباید بدهکار باشد چرا که در آینده باید در آسیا به میدان برود و اهمیت آن کمتر از تیم ملی نیست. از همین قول می دهم با برنامه هایی که داریم می توانیم جز تیم های شگفتی ساز لیگ قهرمانان قرار بگیریم.
جهانیان درباره شکایت مالک قبلی گفت: من از شکایت مالک قبلی اطلاعی ندارم، بهرحال وکلای هیات واگذاری، وکلای قدرتمندی هستند و وقتی این کار انجام گرفت یعنی مشکلی در آن وجود نداشته است. آنها با هم جلسه گذاشتند تمام قرارداد را با هم بازبینی کردند. اول مطمئن شدند تعهدات انجام نشده و قرارداد باطل است سپس به واگذاری اقدام کردند و در این میان به غیر از ما خریداران دیگری نیز بودند. فکر می کنم طولانی ترین جلسه آنها با ما بود که چهار ساعت ما را گزینش کردند. افراد متخصصی روبروی ما نشستند و ما نیز به صورت تخصصی با آنها صحبت کردیم که خداراشکر به ما اطلاع دادند شما در این مزایده برنده شدید.
او در پایان در رابطه با زمان واگذاری کامل این باشگاه گفت: واگذاری در ساعت 4 بعداظهر انجام شد و پنجره های قرارداد بازیکنان ساعت 12 شب بسته می شد و به همین دلیل باید سریع اقدام می کردیم. چند تعهد و قرارداد داشتیم که باید خیلی زود به آنها رسیدگی می کردیم. با پیشنهاد وزارت ورزش به ما مجوزی یک ماهه دادند تا در این مدت مدارک و مستندات تکمیل شود و پروانه اصلی صادر شود.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است