مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

از کنایه‌ها تا گلایه‌ها با نظرمحمدی در نشست خبری


سرمربی تیم فوتبال سپیدرود رشت عملکرد شاگردانش را در دیدار مقابل صنعت نفت آبادان ستود و گفت: با کوچک‌ترین لغزشی جوانان تیمم را رو خواهم کرد و تبعات کامل آن را هم گردن می‌گیرم.

منتشر شده در تاریخ 1396/06/23 - 4 ماه پیش
خبرگزاری تسنیم: علی نظرمحمدی، سرمربی سپیدرود پس از پیروزی 2 بر صفر تیمش مقابل صنعت نفت آبادان اظهار داشت: ابتدا جا دارد بابت این برد شیرین که برای دست یافتن به آن بازیکنان سپیدرود زحمت کشیدند، از شاگردانم تشکر کنم و این برد را به آنها و خانواده‌های‌شان تقدیم کنیم. از کادرفنی هم بابت تدابیری که اندیشیدند، تشکر می‌کنم. بازی جانداری بود و تیم حریف را تحت فشار قرار دادیم.
وی افزود: ما در میانه میدان حریف را تحت فشار قرار دادیم و در جای که نبض بازی منبع تغذیه‌کننده مهاجمان حریف بود با گذاشتن چند جوان آنها را از کار انداختیم. روندی که وعده داده بودم در سه بازی گذشته انجام شد و توانستیم هفت امتیاز از سه دیدار قبلی‌مان به دست بیاوریم. خدا را شکر می‌کنم که به ما عزت داد و توانستیم در این بازی پیروز شویم.
سرمربی تیم سپیدرود در پاسخ به این پرسش که آیا فکر می‌کرده است در این دیدار تیمش به برتری برسد، تصریح کرد: آنهایی که دیروز در کنفرانس بودند شاهد بودند که وعده داده بودم که اطمینان داشته باشید در آینده جوانان خوبی را در تیم‌مان خواهیم دید. به بازیکنانم هشدار داده‌ام که با کوچک‌ترین لغزشی جوانان تیمم را رو خواهم کرد و تبعات کامل آن را هم گردن می‌گیرم. امروز هم جوانان تیم ما کار بزرگی کردند، اما استفاده از آنها تبعاتی هم دارد. خوشبختانه امروز آنها خوب کار کردند و تیم ما پیروز شد.
نظرمحمدی درباره داوری دیدار سپیدرود - صنعت نفت آبادان خاطرنشان کرد: ضمن اینکه باید از سیدمحمد حسینی به خاطر مهار آن ضربه پنالتی و عکس‌العمل‌هایی که داشت، تشکر کنم، اما اصلاً آن صحنه پنالتی نبود. در دو بازی گذشته ما مقابل ملوان و این بازی داور به ضررمان سوت زده است. این بازی هم به خاطر تمارض بازیکن و کادر فنی حریف داور به ضرر ما پنالتی گرفت. خدا را شکر خدا جای حق نشسته است و حسینی آن پنالتی را مهار کرد.
وی در واکنش به طرح این موضوع که احمد آهی در محوطه جریمه بی‌احتیاطی کرده و پنالتی داده است، گفت: هر بازیکنی پست سازمانی خودش را دارد. پویا نزهتی که مهاجم است نمی‌تواند پنالتی دهد. آهی هم به خاطر پستش است که به حریف پنالتی می‌دهد، اما این صحنه اصلاً پنالتی نبود. جالب است مهاجم برزیلی صنعت نفت خودش به آهی گفت اصلاً به او برخورد نکرده است.
سرمربی تیم سپیدرود در واکنش به سؤال خبرنگاری مبنی بر اینکه چرا در این بازی تعداد پاس‌های کمی بین بازیکنان تیم سپیدرود رد و بدل شده است، خاطرنشان کرد: ما به دلیل پرسینگ شدید هافبک‌های حریف نتوانستیم پاس‌های زیادی بدهیم و دستورمان رساندن سریع توپ به خط حمله بود. ما اصلاً پاس کوتاه ندادیم و مدام توپ را پشت دفاع حریف می‌انداختیم.
نظرمحمدی در ادامه تصریح کرد: در تیم‌های پرطرفدار شما همیشه تحت فشار هستید و هواداران از شما می‌خواهند نتیجه‌گرا باشید، ضمن اینکه طرفداران ما کلاً فراموش کرده‌اند که ما تیم تازه‌وارد هستیم و فکر می‌کنند ما هم مثل صنعت نفت می‌توانیم مهره‌ای یک و نیم میلیاردی به خدمت بگیریم. کل هزینه باشگاه ما شش میلیارد و 800 میلیون تومان است و فکر می‌کنم به اندازه پنج بازیکن صنعت نفت هم نشود.
وی ادامه داد: هزینه پنج بازیکن صنعت نفت به اندازه بودجه کل باشگاه ماست. من با بچه‌های تیمم زندگی می‌کنم و قطعاً آنها را به خوبی می‌شناسم. اگر در آرامش کار کنیم می‌توانیم جوان‌گرایی خوبی کنیم، اما اگر تحت فشار باشیم این اتفاق نخواهد افتاد. روز گذشته هم گفتم هوادار در جایگاه خودش قابل احترام است، اما اینجا هر کسی به خودش اجازه می‌دهد حتی در رختکن هم بیاید. اگر این‌طور پیش برویم آینده داماش در انتظار ماست.
نظرمحمدی با اشاره به حضور جلال چراغپور در کادر فنی سپیدرود، خاطرنشان کرد: من دیروز هم در نشست خبری پیش از بازی گفتم. زمانی که امید روانخواه از کادر فنی جدا شد، ما به یک طراح و کسی که بتواند آنالیز خوبی از بازی ما و حریفان داشته باشد و آن را در اختیار سرمربی قرار بدهد، نیاز داشتیم تا اینکه بتوانیم با توجه به داشته‌های‌مان تصمیم بگیریم.
وی تصریح کرد: آقای چراغپور به‌عنوان منیجر کوچ الان کنار تیم ما حضور دارد. او در طول هفته کنار تیم ماست و هر وقت نیاز داشته باشد، به ما کمک می‌کند. او امروز و دیروز کمی کسالت داشت و به همین خاطر کنار تیم نبود. او از فردا کنار ماست. جا دارد در این پیروزی هم جای او را خالی کنیم. از چراغپور تشکر می‌کنم. او چهارشنبه و پنجشنبه به دلیل کسالت کنار تیم نبود، اما امروز هم بین دو نیمه صحبتی تلفنی با یکدیگر داشتیم و او موارد لازم را به کادر فنی انتقال داد.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است