مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

نریمان جهان: به حقم در پرسپولیس نرسیدم


هافبک تازه وارد گسترش فولاد عملکرد ضعیف تیمش در حفظ توپ و پاسکاری را در قعرنشینی‌شان موثر می‌داند.

منتشر شده در تاریخ 1396/06/23 - 5 ماه پیش
ورزش سه: سامان نریمان جهان که به تازگی به گسترش فولاد بازگشته، در بازی برابر نفت تهران هم در گلزنی ناکام بود و در پایان این دیدار در خصوص این تساوی بدون گل گفت: قبل از اینکه بیایم 3 باخت داده بودند و در اولین حضورم به پرسپولیس باختیم. بازیکنان خوبی داریم باید بیشتر هماهنگ شویم و همانطور که گفتم باید بیشتر کار کنیم و پاس دهیم و صاحب فرصت باشیم تا در بازی‌های آینده به نتایج بهتر دست پیدا کنیم. تیمی که به دنبال پیروزی است ابتدا باید توپ را در اختیار داشته باشد و این مساله را باید به نمایش بگذاریم و با تمرین بیشتر به آن برسیم.
نریمان جهان در واکنش به اینکه آیا بابت رفتاری که در پرسپولیس با او شده ناراحت است یا خیر گفت: قبل از اینکه به این تیم بروم، آنها تیمی بودند که یک سال و نیم در کنار هم بودند و هماهنگ بودند. انتظاری نداشتم که مرا فیکس بازی دهد اما به نظرم می‌توانستم بیشتر از این به میدان بروم و در بازی‌هایی که عقب بودیم به زمین بروم و توانایی خودم را نشان دهم. حالا به خاطر اینکه کم به من بازی می‌رسید تصمیم به جدایی گرفتم.
هافبک تکنیکی گسترش فولاد در خصوص صحنه مشکوک به پنالتی روی او گفت: در نیمه اول که نمی‌دانم پنالتی بود یا نه، اما در نیمه دوم که هم خودم را گرفت و هم پیراهنم و مانع از ضربه‌ام به توپ شد، صد در صد پنالتی بود.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است