مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

تحریم طولانی منصوریان؛ سرمربی نامرئی


منصوریان فعلا حرف نمی‌زند. او خودش را ممنوع المصاحبه کرده و در کنفرانس‌های مطبوعاتی هم همچنان خبری از سرمربی خوش‌صحبت آبی‌ها نیست.

منتشر شده در تاریخ 1396/06/23 - 5 ماه پیش
وبسایت نود: منصوریان فعلا حرف نمی‌زند. او خودش را ممنوع المصاحبه کرده و در کنفرانس‌های مطبوعاتی هم همچنان خبری از سرمربی خوش‌صحبت آبی‌ها نیست.
از شانس خوب منصوریان این بازی هم آنها باید با پارس جم دیدار کنند. تیمی که به دلیل طولانی راه بهانه خوبی برای نرسیدن به کنفرانس مطبوعاتی و ادامه این سکوت مرموز است. با این حال این سکوت فقط تا سوت پایان بازی می‌تواند ادامه داشته باشد. نتیجه‌گرفتن در این بازی شاید منصوریان را مجاب کند تا روزه سکوتش را بشکند و با نتیجه نگرفتن در این دیدار هم شاید دیگر نیازی به مصاحبه از سوی سرمربی آبی‌ها نباشد.
با این حال این اتفاقات نشان داد که منصوریان که ادعای پاسخگویی به خبرنگاران و رابطه خوب با رسانه‌ها را دارد اگر شرایط را مساعد نبیند به خود حق می‌دهد که چند هفته سکوت کرده و در مورد شرایط تیم و بازیکنان به هیچ‌کس توضیحی ندهد. او فعلا به صورت نامرئی، استقلالی‌ها را هدایت می‌کند و به غیر از بازیکنان وهیات مدیره کسی منصوریان را نمی‌بیند.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است