مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

داریوش فرهنگ مهمان شبکه آی فیلم می‌شود


مجله اینترنتی راه ما: «خارج از کادر»، برنامه جمعه شب‌های شبکه آی فیلم فارسی، این جمعه با حضور داریوش فرهنگ به روی آنتن می‌رود.

منتشر شده در تاریخ 1396/06/23 - 5 ماه پیش
برنامه مستند محور «خارج از کادر» به تهیه کنندگی عاطفه خالدی، هم زمان با هفته سینما Cinema با داریوش فرهنگ به گفت و گو نشسته است.
بر اساس این گزارش، داریوش فرهنگ مقابل دوربین آی فیلم، با مخاطبان این برنامه از زندگی شخصی و هنری و دغدغه های خودش صحبت می کند.
داریوش فرهنگ به عنوان کارگردان،  فیلم نامه نویس و بازیگر Actor در سینمای ایران شناخته شده است. وی همچنین در بخش‌های دیگر صنعت سینما همچون طراحی صحنه و لباس، طراحی تیتراژ و تهیه‌کنندگی نیز فعالیت داشته است.
فرهنگ کارگردانی و فیلم نامه نویسی فیلم هایی نظیر خنده در باران، یک گزارش واقعی، دیپلمات، راه افتخار، دو فیلم با یک بلیت، طلسم و رسول پسر قاسم را بر عهده داشته است.
وی همچنین مجموعه های تلویزیونی راه شب، طلسم شدگان، تولدی دیگر و سلطان و شبان را برای سیمای جمهوری اسلامی ساخته است.
«خارج از کادر» در مدت زمان 25 دقیقه و با هدف نمایش گوشه هایی از زندگی و گذران اوقات و علاقه مندی های هنرمندان ایرانی، به کارگردانی قاسم صالحی هر هفته جمعه ساعت 22:30 از شبکه آی فیلم به روی آنتن می رود. تکرار آن نیز در ساعت های 06:30 و 14:30 روز شنبه و 22:30 دوشنبه روی پخش خواهدشد...
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است