Google Sponsorship Advertise

خرید شارژ و بسته اینترنتی همراه اول، ایرانسل و رایتل

شارژ نیاز دارید؟ بسته اینترنتی لازم دارید؟ با شارژل همه چی تو سه سوت!

تاثیر سفیدبالک ها بر روحیه کودکان


مجله اینترنتی راه ما: حجت نظری، عضو شورای شهر تهران از تاثیر منفی هجوم سفیدبالک‌ها بر روحیه کودکان در تهران خبر داد.

منتشر شده در تاریخ 1396/06/23 - 3 ماه پیش
مجله اینترنتی راه ما اجتماعی: حجت نظری با اشاره به گزارش مدیرعامل سازمان پار‌ک‌ها و فضای سبز و رئیس موسسه گیاه‌ پزشکی تهران گفت: اقدامات شما خوب و مناسب بوده است، اما واقعیت این است که نتوانسته در مبارزه با سفیدبالک‌ها موثر باشد و شما چه برنامه‌ای در کوتاه‌مدت و بلندمدت برای کنترل این آفت دارید؟
وی ادامه داد: در سراسر شهر شاهد نوارهای زرد رنگ برای مبارزه با سفید بالک‌ها هستیم که به نظر می‌رسد بین 25 تا 30 درصد برای مبارزه با این آفت موثر باشد. هرچند به نظر در تعویض نوارها کوتاهی شده و به ندرت عوض می‌شوند و از مسئولان ذیربط تقاضا داریم راهکارهای بلندمدت برای کنترل این آفت ارائه دهند.
در ادامه خداکرمی عضو کمیسیون محیط زیست و سلامت شورای شهر گفت: این گزارش‌ها بیشتر تصویر و اسلاید بوده و هیچ آمار کمی در آنها به چشم نمی‌خورد.
شهربانو امانی عضو کمیسیون عمران، حمل و نقل و ترافیک شورای شهر تهران با اشاره به اینکه هجوم سفیدبالک‌ها به تهران روحیه کودکان تاثیر منفی دارد گفت: درختانی که موجب ایجاد این مگس‌ها شده‌اند باید مشخص شود چه زمانی کاشته شده و چگونه به تهران آمده‌اند و هرکس که پیمانکار بوده باید در این زمینه پاسخگو باشد...
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است