مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

نجفی نباید انتخاب هایی داشته باشد که باری بر دوش شهرداری اضافه کنند!


مجله اینترنتی راه ما: محمد علیخانی عضو شورای شهر تهران گفت: اگر بناست کسی را از خارج شهرداری به کار بگیرند، شخصی باشد که دردی را از شهرداری تهران دوا کند نه اینکه خودش باری بر دوش شهرداری شود!

منتشر شده در تاریخ 1396/06/23 - 5 ماه پیش
مجله اینترنتی راه ما اجتماعی: محمد علیخانی، رئیس کمیسیون عمران و حمل‌ونقل شورای شهر تهران درباره انتصابات اخیر معاونان شهردار گفت: این مشکلی است که ما در دولت هم به آن مواجه بودیم و انتظار داشتیم که با توجه به یکدست بودن شورای پنجم از این‌ دست اتفاقات، در شهرداری رخ ندهد.
وی افزود: انتظار این بود که شهردار تهران، از نیروی جوان و خوش‌فکر و البته به‌روز در شهرداری استفاده کند تا شهرداری از مشکلاتی که با آن روبه‌رو است، رها شود. اگر بناست کسی را از خارج شهرداری به کار بگیرند، شخصی باشد که دردی را از شهرداری تهران دوا کند نه اینکه خودش باری بر دوش شهرداری شود.
علیخانی ادامه داد: اگر تغییری در روند مدیریتی که مردم به خاطر آن به لیست اصلاحات رای داده اند، اتفاق نیفتد، هیچ اصلاحی در شهرداری صورت نمی‌گیرد. ممکن است برخی بخواهند این گونه تذکرات را از جنس سهم‌خواهی معرفی کنند در صورتی‌که این‌طور نیست. شورا سعی دارد در کنار شهردار به رفع مشکلات کمک کند. تا به اینجا نیز، اعضای شورا با انسجام کامل و به شکل یکدست در کنار شهردار حضور داشته است.
وی خاطرنشان کرد:کشورای شهر حسن نیت خود را نشان داده است و حال، نوبت شهردار است که این انسجام و پشتیبانی شورای شهر را بی پاسخ نگذارد چراکه شهردار بدون حمایت و همراهی شورای شهر، موفق نخواهد شد...
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است