مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

برایان بکر: آمریکا به بدعهدی مشهور است


برایان بکر فعال آمریکایی صلح بیان کرد ترامپ و آنهایی که در دولت ترامپ هستند دنبال سندسازی و جعل مدارک هستند تا خروج آمریکا را از برجام توجیه کند.

منتشر شده در تاریخ 1396/06/23 - 5 ماه پیش
باشگاه خبرنگاران: برایان بکر در گفتگو با این شبکه درباره گزارش مدیر کل آژانس بین المللی انرژی اتمی درباره برنامه هسته ای ایران گفت روشن است ترامپ و آنهایی که در دولت ترامپ هستند دنبال سندسازی و جعل مدارک هستند تا خروج آمریکا را از برجام توجیه کند اما تا کنون نتوانسته اند این کار را بکنند.
وی افزود باید توجه داشت دولت بوش نیز در سال دوهزار و دو همین کار را انجام داد و با دستکاری اطلاعات جمع آوری شده از طرف دستگاههای اطلاعاتی درباره برنامه هسته ای ایران، اتهامات بی اساسی را علیه ایران مطرح کرد. البته همه کابینه ترامپ در این خصوص اتفاق نظر ندارند. نیکی هیلی نماینده آمریکا در سازمان ملل متحد از کسانی است که در مسیر خروج آمریکا از برجام گام بر می دارد و اتهامات بی اساسی را هم علیه ایران مطرح کرده است.
این فعال آمریکایی صلح ادامه داد: البته این مسئله درباره آمریکا چیز جدیدی نیست و آمریکا به بدعهدی شهرت دارد. دولتهای مختلف آمریکا بیش از سیصد قرارداد و پیمان را با بومیان و سرخپوستان آمریکا امضا کرده اند اما آمریکا همه این قراردادها و پیمانها را نقض کرده است. بنابراین ما باید برای نقض برجام از طرف آمریکا نیز آمادگی داشته باشیم.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است