مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

اهداف احتمالی رئال مادرید برای خط حمله


به دنبال انتقال آلوارو موراتا به چلسی و ماریانو به لیون، رئال مادرید هیچ مهاجم جایگزینی در تابستان امسال جذب نکرد و بدیهی است که تیم زیدان به یک مهاجم شماره ۹. احتیاج دارد.

منتشر شده در تاریخ 1396/06/23 - 5 ماه پیش
وبسایت نود: به دنبال انتقال آلوارو موراتا به چلسی و ماریانو به لیون، رئال مادرید هیچ مهاجم جایگزینی در تابستان امسال جذب نکرد و بدیهی است که تیم زیدان به یک مهاجم شماره ۹. احتیاج دارد.
حالا باشگاه به دنبال آن است که در اولین فرصت نقل و انتقالات، بازیکنی به این پست اضافه کند. در اینجا به بررسی گزینه های موجود در بازار زمستانی و تابستان آینده پرداخته ایم.
بازار زمستانی:
در صورتی که رئال مادرید بخواهد در نقل و انتقالات ژانویه تیم را تقویت کند، به دنبال مهاجمی جوان خواهد بود که در ابتدا مشکلی برای نیمکت نشینی نداشته باشد و برای کسب جایگاه خود در ترکیب اصلی بجنگد. جوان ترین گزینه ممکن بین نامزد ها، کسپر دالبرگ است که در ماه اکتبر ۲۰ ساله خواهد شد و عملکرد کنونی او در تیم آژاکس، توجه تیم های زیادی از جمله دورتموند و موناکو را نیز به خود جلب کرده است.
تیمو ورنر گزینه بعدی است که به عنوان مهاجم شماره ۹. آینده تیم ملی آلمان مطرح شده و فصل گذشته نیز عملکرد درخشانی در تیم لایپزیش داشت و ۲۷ گل به ثمر رساند و ثابت کرده که آماده حضور در لیگ قهرمانان امسال می باشد.
دومنیکو براردی گزینه بعدی در میان جوانان است که ۲۳ سال دارد و با وجود اینکه یکی از بازیکنان آینده دار فوتبال ایتالیا به حساب می آید، ساسولو موفق شد در تابستان امسال او را حفظ کند و در آینده تیم های زیادی به سراغش خواهند آمد.
تابستان ۲۰۱۸:
اگر رئال مادرید در ژانویه برای خرید مهاجم اقدام نکند، در تابستان ۲۰۱۸ آنها فرصت خرید یک مهاجم درجه یک را پیدا خواهند کرد که مسلماً مستلزم هزینه بیشتر و گرانی است. روبرت لواندفوسکی، هری کین، پیر امریک اوبامیانگ و حتی آندرا بلوتی جزو گزینه های زیدان خواهند بود و توانایی لازم برای حضور در ترکیب لوس بلانکوس را دارند.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است