مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

منصوریان به کمک برانکو می‌آید؟


پرسپولیس پس از دو بازی سخت و نفسگیر در آسیا، این هفته باید به مصاف پیکان برود.

منتشر شده در تاریخ 1396/06/22 - 5 ماه پیش
پارس نیوز: پرسپولیس پس از دو بازی سخت و نفسگیر در آسیا، این هفته باید به مصاف پیکان برود.شاگردان جلالی که برای جبران حذف زودهنگام از جام حذفی به مصاف پرسپولیس می روند سراسر انگیزه بوده و حریفی آسانی برای سرخپوشان پایتخت نخواهند بود.در این شرایط شاگردان برانکو برای باقی ماندن در صدر جدول کار راحتی ندارند. خصوصا اینکه رقیبی همچون پارس جم شانه به شانه آن‌ها در حرکت است.به نظر می رسد سرخپوشان بدشان نمی‌آید تا استقلالی‌ها در بازی این هفته خود بتوانند برابر پارس جم به پیروزی برسند تا آن‌ها هم با خیالی راحت‌تر به مصاف پیکان و هفته بعد نیز مقابل سپاهان به میدان بروند. البته این نکته را هم باید در نظر گرفت که منصوریان بعد از پیروزی در جام حذفی همچنان خطر اخراج را حس می‌کند و به پیروزی در جم نیاز حیاتی دارد. به نظر شما منصوریان می‌تواند به برانکو و پرسپولیس کمک کند یا خیر؟
پارس نیوز: پرسپولیس پس از دو بازی سخت و نفسگیر در آسیا، این هفته باید به مصاف پیکان برود.
شاگردان جلالی که برای جبران حذف زودهنگام از جام حذفی به مصاف پرسپولیس می روند سراسر انگیزه بوده و حریفی آسانی برای سرخپوشان پایتخت نخواهند بود.
در این شرایط شاگردان برانکو برای باقی ماندن در صدر جدول کار راحتی ندارند. خصوصا اینکه رقیبی همچون پارس جم شانه به شانه آن‌ها در حرکت است.
به نظر می رسد سرخپوشان بدشان نمی‌آید تا استقلالی‌ها در بازی این هفته خود بتوانند برابر پارس جم به پیروزی برسند تا آن‌ها هم با خیالی راحت‌تر به مصاف پیکان و هفته بعد نیز مقابل سپاهان به میدان بروند. البته این نکته را هم باید در نظر گرفت که منصوریان بعد از پیروزی در جام حذفی همچنان خطر اخراج را حس می‌کند و به پیروزی در جم نیاز حیاتی دارد. به نظر شما منصوریان می‌تواند به برانکو و پرسپولیس کمک کند یا خیر؟
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است