مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

سنگ و نوارچرمی که ۸۴۰ دلار فروخته می‌شود


پرداخت ۸۴۰ دلار برای خرید یکی از لوازم هرمس اصل معامله خوبی به نظر می‌رسد، اما در این مورد خاص درباره یک وزنه کاغذ (کاغذ نگهدار) صحبت می‌کنیم که از یک سنگ و یک نوار چرمی تشکیل شده است.

منتشر شده در تاریخ 1396/06/22 - 5 ماه پیش
برترین ها: پرداخت ۸۴۰ دلار برای خرید یکی از لوازم هرمس اصل معامله خوبی به نظر می‌رسد، اما در این مورد خاص درباره یک وزنه کاغذ (کاغذ نگهدار) صحبت می‌کنیم که از یک سنگ و یک نوار چرمی تشکیل شده است. چه طور می‌توان چنین چیزی را به فروخت؟ این برند لوکس فرانسوی راهی برای این کار پیدا کرده است و آن را به عنوان سنگ‌های منحصربفرد می‌فروشد، به این معنی که هیچکس دیگری دقیقا مشابه وسیله شما را ندارد. اما کاملا مطمئنیم که درباره هر سنگ رودخانه دیگری هم می‌توان این حرف را زد. احتمال پیدا کردن یکی دیگر با دقیقا همیان شکل و طرح نجومی است و مجبور نیستید چیزی بابت آن بپردازید. البته با این تفاوت که یک نوار چرمی دورش ندارد...
این وزنه کاغذ بخشی از خط تولید هرمس است که هدف آن استفاده از مواد باقی مانده از کیف ها، اکسسوری ها، کفش‌ها و پارچه‌های برند هرمس است تا خرده ریزهای کوچکی بسازد که با محصولات اصلی جفت شوند. در ابن مورد، ماده باقی مانده بند چرمی است. ایده بازیافت ضایعات که در غیراین صورت دور ریخته می‌شدند زیباست، اما قیمت ۸۴۰ دلار برای آن دیوانگی به نظر می‌رسد. ما درک می‌کنیم که قیمت یک عامل مهم در حفظ ویژگی‌های انحصاری یک برند است، اما محدودیت هایی وجود دارد که برای قیمت نزدیک به ۱۰۰۰ دلار برای یک سنگ با نوار چرمی باید اعمال شود.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است