مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

ماکسیما 2018 به ایران می آید؟


مجله اینترنتی راه ما: نیسان ماکسیما از آن‌دسته خودروهایی است که نسل پیشینش خیلی زود جایش را در بازار کشور ما همگام با بازار جهانی باز کرد و به یکی از پرفروش‌ها تبدیل شد. خودرویی خانوادگی که جوانان نیز از قدرت و شتاب آن استقبال می‌کردند و هنوز هم می‌توان نسخه قبلی آن‌را به وفور در خیابان‌های دید.

منتشر شده در تاریخ 1396/06/22 - 4 ماه پیش
مجله اینترنتی راه ما اقتصادی: شنیده ها حاکی از آن است که نیسان ماکسیما تولید سال 2018 با استفاده از موتور چهار سیلندری بتواند خود را به ایران برساند و مانند نسل قدیم خود پر فروش و محبوب بشود.
اکسیما 2018 احتمالاً در اواخر سال جاری میلادی عرضه خواهد شد و بهای آن نیز بهتر است که تغییرات چندانی نسبت به مدل 2017 نداشته باشد.
این خودرو احتمالاً چیزی فراتر از یک فیس‌لیفت ساده خواهد بود و می‌تواند یک به‌روزرسانی برای رقابت با خودرویی همچون دوج چارجر باشد.
این بهترین فرصت برای استفاده از سیستم انتقال قدرت چهارچرخ محرک است که در نیسان پت‌فایندر مشاهده می‌شود، چراکه پلتفرم این دو خودرو با یکدیگر به اشتراک گذاشته شده است و امیدواریم تا شرکت نیسان این مهم را فراموش نکند.
همچنین نیسان می‌تواند از شر گیربکس CVT فعلی خلاص شود و با مجهز نمودن آن به یک گیربکس اتوماتیک معمولی بر جذابیت رانندگی با این خودرو بیفزاید.
سرچشمه قدرت:
احتمالاً در مدل 2018 شاهد یک پیشرانه جدید چهار سیلندر خطی به حجم 2.5 لیتر برای نسخه‌های پایه و همچنین پیشرانه 3.5 لیتری V6 فعلی برای تریم‌های گران‌تر باشیم که می‌تواند نویدبخش حضور این خودرو در کشورمان با موتور چهار سیلندر باشد.
همچنین انتظار می‌رود که نیسان از موتور جدید توئین توربو خود موسوم به VR30DDTT V6 با حجم 3 لیتر در این خودرو استفاده نماید. این پیشرانه اولین بار در اینفینیتی Q50 به کار گرفته شد که انصافاً هم عملکرد تأثیرگذاری از خود به نمایش گذاشته است.
در پایان با توجه به‌احتمال عرضه ماکسیما 2018 با موتور 2.5 لیتری، امیدواریم تا شاهد عرضه این خودرو توسط نماینده رسمی نیسان در کشورمان باشیم.
..
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است