مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

مت دیمن و کریستن ویگ در پیش‌پرده «کوچک‌سازی» مینیاتوری می‌شوند!


ترِیلر رسمی «کوچک‌سازی» جدیدترین فیلم الکساندر پین در فضای مجازی در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفته است.

منتشر شده در تاریخ 1396/06/22 - 5 ماه پیش
بانی فیلم: ترِیلر رسمی «کوچک‌سازی» جدیدترین فیلم الکساندر پین در فضای مجازی در دسترس علاقه‌مندان قرار گرفته است.
هنر و تجربه به نقل از ورایتی نوشت: در این پیش‌پرده، دنیایی از انسان‌ها معرفی می‌شود که در آن آدم‌ها می‌توانند از گزینه‌ی کوچک‌سازی خودشان استفاده کنند؛ دلایلی که ممکن است افراد به چنین کاری دست بزنند، هم محیطی است و هم اقتصادی. به عنوان مثال این کار برای مدیریت و کنترل جمعیت در نظر گرفته شده است.
در صحنه‌ای جیسن سودیکیس «کوچولو» به مت دیمن که هنوز در اندازه‌ی طبیعی‌اش است چنین می‌گوید: «هدف از کوچک‌سازی نجات خودتان است. ما مثل پادشاهان زندگی می‌کنیم. ما بهترین خانه‌ها را داریم و بهترین رستوران‌ها را…» در این پیش‌پرده، پل (دیمن) و همسرش آدری (ویگ) تصمیم می‌گیرند دست از زندگی‌های پراسترس‌شان بکشند و روانه‌ی یک جامعه‌ی کوچک‌سازی‌شده‌ی تازه شوند.
کریستف والتس، الک بالدوین، نیل پاتریک هریس، لورا درن و بروس ویلیس از دیگر بازیگران سرشناس فیلم هستند. «کوچک‌سازی» تاکنون در جشنواره‌های ونیز و تلیوراید روی پرده رفته است و با تحسین عموم منتقدان و سینمادوستان روبه‌رو شده است.  این کمدی علمی‌خیالی توسط الکساندر پین کارگردانی شده است که شش بار نامزد جایزه اسکار شده و دو بار تندیس طلایی بهترین فیلم‌نامه‌ی اقتباسی را برنده شده است.
«کوچک‌سازی» از ۲۲ دسامبر (۱ دی) در آمریکای شمالی روی پرده می‌رود.
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است