مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

آمادگی کامل استان برای شروع متفاوت سال تحصیلی جدید


مجله اینترنتی راه ما: مدیر کل آموزش و پرورش استان سیستان و بلوچستان گفت: با تدابیر اتخاذ شده و برنامه ریزی صورت گرفته در بخشهای مختلف، مدارس سراسر استان آماده شروعی متفاوت در سال تحصیلی جدید هستند.

منتشر شده در تاریخ 1396/06/22 - 5 ماه پیش
مجله اینترنتی راه ما اجتماعی: نخعی در جلسه شورای آموزش و پرو رش که با حضور معاون وزیر و رییس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور در محل اردوگاه فاطمه الزهرا(س) برگزار گردید از آمادگی کامل مدارس سیستان و بلوچستان برای آغاز سال تحصیلی جدید خبرداد.
مدیر کل آموزش و پرورش استان برگزاری جشن غنچه ها و شکوفه ها را از برنامه های آغازین روز سال تحصیلی در مدارس عنوان نمود و گفت: خوشبختانه موضوع مهم ساماندهی نیروی انسانی و بحث نقل و انتقالات همکاران فرهنگی پایان پذیرفته و شرایط لازم برای شروعی متفاوت در سال تحصیلی پیش رو مهیاست.
وی تصریح کرد: 522 کلاس درس جدید برای بهره برداری و استفاده دانش آموزان در سال تحصیلی آینده آماده تحویل می باشد و سیستان و بلوچستان از نظر کلاس تحویلی رتبه دوم کشور را داراست.
نخعی ادامه داد: کار توزیع بیش از 7 میلیون جلد کتاب درسی با هزینه ای بالغ بر 22 میلیارد تومان در سراسر استان انجام پذیرفته و در اولین روز از سال تحصیلی مدارس نسبت به توزیع آن در بین دانش آموزان مبادرت خواهند نمود...
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است