مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

ساماندهی سرویس مدارس براساس آیین نامه مصوب هیئت دولت


مجله اینترنتی راه ما: مدیرکل انجمن اولیا و مربیان وزارت آموزش و پرورش از ساماندهی حمل و نقل دانش آموزان براساس آیین نامه مصوب هیئت دولت خبرداد.

منتشر شده در تاریخ 1396/06/22 - 5 ماه پیش
مجله اینترنتی راه ما اجتماعی: نورعلی عباسپور با اشاره به فرا رسیدن زمان بازگشایی مدارس و اهمیت موضوع حمل و نقل دانش آموزان، اظهارکرد: با هدف رفع نگرانی اولیا و براساس رویکردهای تربیتی، تامین سلامت جسمی و امنیت روانی دانش آموزان، حمل و نقل دانش آموزان در تمام مراکز استان ها و شهرستان ها و مناطق کشور را ساماندهی کرده ایم.
وی افزود: با مساعدت وزارت کشور و شهرداری ها، برای حمل و نقل دانش آموزان، پیمانکارانی به کارگرفته می ‌شوند که واجد شرایطی از جمله، خودروی استاندارد، معاینه فنی خودرو و رانندگان دارای صلاحیت وآموزش دیده، باشند .
عباسپور ادامه داد: استفاده از خودروی ایمن برای تامین امنیت دانش آموزان و جلوگیری از بروز سوانح و تصادفات از مطالبات همیشگی والدین بوده است بنابراین آموزش و پرورش تلاش خواهد کرد انتظارات والدین برآورده شود.
مدیرکل انجمن اولیا و مربیان وزارت آموزش و پرورش گفت: به والدین دانش آموزان توصیه می شود جهت حفظ آسایش و آرامش فرزندان خود با هماهنگی مدیران و انجمن اولیا و مربیان مدارس از خودروهای مجاز دارای شرایط مذکور جهت سرویس ایاب و ذهاب دانش آموزان استفاده کنند ...
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است