مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

چند راه کاربردی برای استفاده از کت‌های قدیمی/ استایلی خلاق و متفاوت با کت های قدیمی


مجله اینترنتی راه ما: تن‌پوش‌های پاییزی و زمستانی مانند کت، بارانی، کاپشن و... نسبت به دیگر بخش‌های پوشاک زنانه گران‌قیمت‌تر و نسبتا جا گیر هستند؛ بنابراین شاید نتوانید هر سال و هر فصل مدل جدید آن را بخرید. راه‌کار چیست؟ باید همان قدیمی‌ها را پوشید و این تکرار خسته کننده است یا باید کت‌های جدید خرید؟ راه سومی هم وجود دارد که آن را در زیر می خوانید.

منتشر شده در تاریخ 1396/06/22 - 5 ماه پیش
1- چند لایه بپوشید
یکی از آسان‌ترین و کاربردی‌ترین راه‌ها برای ایجاد تنوع در سبک لباس پوشیدن شما، ترکیب دو رنگ یا دو مدل است. بنابراین کافی است یک کت نسبتا نازک، بلوز بلند و... را زیر کت بپوشید و دکمه‌های کت رویی را باز بگذارید. این کار علاوه بر این که گرمای بیش‌تری ایجاد می‌کند، تنوع خوبی در ظاهر شما ایجاد می‌کند.
2- از رنگ‌های متضاد استفاده کنید
معمولا کت‌ها مشکی، توسی، کرم، قهوه‌ای و سرمه‌ای است، بنابراین می‌توانید از المان‌های رنگی مثل شال، بلوز، کلاه و دستمال گردنی رنگی و متضاد با رنگ کتتان استفاده کنید.
3- کت‌ها را فانتزی کنید
می‌توانید با ایجاد تنوع در بستن دکمه، کمربند، باز گذاشتن دکمه‌های بالا کت‌ها را فانتزی و خاص کنید. با این کار هم ظاهرتان متنوع می‌شود و هم استایل لباس پوشیدنتان خاص.
4- کیف‌های کمربندی
یکی از مدل‌های کیف که مجددا به عرصه مد بازگشته، کیف‌های کمربندی است. این کیف‌ها هم در استایل شما تاثیر به سزایی دارند و استفاده از آن روی کت؛ موجب تنوع در ظاهرتان می‌شود...
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است