مجله راه ما یک ربات هوشمند جمع آوری خبر از سایت های پر بیننده ایرانی است

رحمانی: همان بختیاری می شوم که می شناختید!


هافبک پیکان می خواهد دوباره همان بازیکنی بشود که در جام جهانی 2014 در لیست تیم ملی نامش قرار داشت.

منتشر شده در تاریخ 1396/06/22 - 5 ماه پیش
خبر ورزشی: هافبک پیکان می خواهد دوباره همان بازیکنی بشود که در جام جهانی 2014 در لیست تیم ملی نامش قرار داشت.  بختیار رحمانی گفت تغییر تیم ناخواسته باعث شد 2 سال از شرایط خوبی فوتبال به دور باشد.
قبول داری در 2 سال گذشته شرایط خوبی را در فوتبال تجربه نکرده ای؟
بله، من این موضوع را قبول دارم خودم هم انتظارم از خودم بسیار بالاتر است ولی واقعیت این است که در دو، سه فصل گذشته اتفاق‌هایی افتاده که من ناچار شدم مدام تیم عوض کنم. در استقلال که آن شرایط برایم پیش آمد، بعد از آن به فولاد رفتم و همه دیدند که ازنظر فنی شرایط خوبی داشتم اما به دلیل مسائلی مجبور شدم جدا شوم و به پیکان آمدم و طبیعی است در این تیم تمام تلاشم را می‌کنم که به روزهای خوبم برگردم. اصلا از تیم عوض کردن خوشم نمی آید.
ولی در پیکان هم شرایط برای تو آنطور که باید پیش نرفته است.
می‌توانید از مربی‌ها سوال کنید که چقدر دارم تمرین می‌کنم و چقدر زحمت می‌کشم که بتوانم به شرایط خوبم برسم. پیکان واقعا بازیکنان خوب و کادرفنی کاربلدی دارد و من هم تمام تلاش خودم را می‌کنم که به روزهای خوبم برسم.
فکر می کنی جداییت از استقلال در ناآمادگی این روزهایت موثر باشد؟
اصلا این موضوع را قبول ندارم در دنیا برای هر بازیکنی پیش می‌آید که در یک تیم مشکلاتی برایش به وجود بیاید که نتواند بهترین عملکردش را داشته باشد. این یک مساله طبیعی است و من همانطور که گفتم بعد از جدایی از استقلال در فولاد بازی‌های خوبی انجام دادم و حالا هم تمام تلاشم را می‌کنم که در پیکان موفق باشم.
چرا برابر بادران بازی نکردی؟
با دوستان به اشتراک گذارید
نشر با ذکر منبع بلامانع است